„Panie Trump, kogo nam pan przysłał”, słyszymy w radiowej reklamie tygodnika Sieci braci Karnowskich, znanego przede wszystkim ze wspierania rządu. Już sam fakt, że tego typu materiał jest reklamowany w komercyjnych stacjach radiowych, to bardzo zły prognostyk dla stosunków polsko-amerykańskich i dowodzi kompletnego braku zrozumienia polityki międzynarodowej.

Na stronie sieci artykuł reklamowany jest w taki sposób: „Marek Pyza i Marcin Wikło komentują wpadki dyplomatyczne popełniane przez Georgette Mosbacher od niedawna pełniącej funkcję ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce. Zwracają uwagę, że kontrowersyjne zachowanie pani ambasador, które w szczególny sposób dało się zauważyć poprzez jej żywe zaangażowanie w obronę telewizji TVN.”

To są odmęty szaleństwa – chciałoby się powiedzieć. Bo jak skomentować atak na ambasador Mosbacher, który zostanie bardzo źle odebrany w USA. Można by wyciągnąć wniosek, że PiS się jednak pogubił i kompletnie nie rozumie znaczenia naszych stosunków międzynarodowych oraz konsekwencji, jakie daje atakowanie ambasadora kraju, który jest sojusznikiem Polski i gwarantem naszego bezpieczeństwa.

Szykuje się więc wielki dyplomatyczny skandal i kolejna afera. W tej sytuacji trudno się jednak dziwić, że kontrowersyjny tygodnik braci Karnowskich zalicza tak wielki spadek sprzedaży. Według raportu Wirtualnemedia.pl po pierwszym półroczu był to największy spadek ze wszystkich tego typu pism na rynku – blisko 30%. Polacy głosują portfelem.

Swoją drogą ciekawe z jakich środków są finansowane reklamy Sieci w komercyjnych rozgłośniach…

źródło: wPolityce, RMF

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bodzia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bodzia
Gość
Bodzia

Resortowe bachory Karnowskie…. ,czy to nie oni palili kukłę Wałęsy Lecha pod pałacem prezydenckim w 1994 r razem z Kaczyńskimi .Harcerzyki macierewicza. jak niejaki Dworak który w piwnicy r piętrowego bloku trzymał granaty i amunicję.