Cisza przed burzą.

– Po 30 latach zrozumiałego i godnego pochwały milczenia Kaczyńskiego w sprawie osób nieheteroseksualnych, mamy zwrot akcji. Teraz nie ma już powodu, żeby milczeć na temat seksualności prezesa. Będzie się działo… Niechcący Trzaskowski uruchomił prawdziwy game changer – napisał zastępca redaktora naczelnego tygodnika „Nie” Andrzej Rozenek.

Wpis dziennikarza, a zarazem byłego posła, to pokłosie słów Kaczyńskiego nt. tzw. karty LGBT w Warszawie. Równie ostro nt. zachowania PiS i szefa formacji wypowiedzieli się inni dziennikarze. – Znamienne, że „wojnę o polskie dzieci” wypowiadają bezdzietna stara panna i bezdzietny stary kawaler. Czekam aż ba linii frontu zjawi się prokurator Piotrowicz, obrońca księdza pedofila z Tylawy – napisała dziennikarka Hanna Lis.

Źródło: Twitter

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Babcia BożenkaevaAndrzejJanuszBerta Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

Ktos kiedyś powiedział – Kto sieje wichry ten zbiera burze

Janusz
Gość
Janusz

No to prezesik wreszcie sobie nagrabil!

Berta
Gość
Berta

Przecież w związku nie był kastrowany też więc co pozostało domyślacie się więc za co dyskryminuje innych chyba że miał kotke

eva
Gość
eva

Kaczyński cierpi na tzw.,,zespół Hoovera” i jest to bardzo niebezpieczne schorzenie psychiczne …niebezpieczne dla osób postrzeganych przez chorego jako przeciwnicy…

Babcia Bożenka
Gość
Babcia Bożenka

… dosłużyła się Pawłowicz, dosłuży się i Kaczyński…! Prawo i sprawiedliwość wreszcie go dopadną… co daj Boże najprędzej, najlepiej przed wyborami …! AMEN.