” Jarosław Kaczyński, jako premier, chwalił się na brukselskich salonach, że jednym z ministrów w jego rządzie jest gej.” – ujawnił w wywiadzie dla TOK FM, Michał Kamiński, poseł PSL-UED. Oznacza to, że cały przez PiS, ogłoszony na nieudanej sobotniej konwencji tej partii, jest obliczony wyłącznie na użytek najtwardszego pisowskiego elektoratu.

„Aborcjoniści – jeden z posłów PiS, lekarz, przyznał się do dokonywania aborcji. Komuniści – nie trzeba daleko szukać. Abstrahując od złośliwości, w PiS jest wiele różnic światopoglądowych.” – dodał Michał Kamiński.

Tymczasem jak bumerang wraca sprawa samego Kaczyńskiego. Po ujawnieniu afery z budową dwóch wież, prezes PiS jawi się większości Polaków zupełnie inaczej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Ten upadek może być tym bardziej bolesny, że dziennikarze zapowiadają również zajęcie się sprawą jego orientacji seksualnej.

 

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RadwanowiecANIAS Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ANIAS
Gość
ANIAS

Myślę,że jego orientacja seksualna nikogo nie zdziwi ani też nie interesuje to jego sprawa.
Ale niszczenie Polski ? na to nie ma zgody!!!!

Radwanowiec
Gość
Radwanowiec

Tak tak,tą sprawą trzeba się zająć.Dawno mówiono,że z tym palantem,coś nie tak.A wiesza „PSY” na innych.Niech się wreszcie przyzna,kto On właściwie jest.Jak ma inną orientację seksualną,to nie ma co ukrywać.Trzeba być otwartym do SPOŁECZEŃSTWA.