Według ujawnionego w internecie pisma, jeden z funkcjonariuszy CBA miał otrzymać propozycję korupcyjną w związku z tajemniczym nagraniem, na którym widać jak polityk PiS uprawia seks z nieletnią dziewczyną. Pomijając obyczajowy wątek tej sprawy, zastanawiające jest to, co się w tej sprawie wydarzyło lub co się nie wydarzyło od maja 2018 roku oraz skąd polityk PiS wiedział o istnieniu nagrania w posiadaniu CBA.

Funkcjonariuszowi proponowano szybki awans w zamian za nieujawnianie nagrania, wynika z pisma. „Począwszy od miesiąca marca bieżącego roku, asystent posła …. kontaktował się kilkukrotnie z moim przyjacielem, byłym funkcjonariuszem Straży Granicznej, proponował przez niego układ dla mnie, w zamian za przekazanie nagrania wideo z politykiem Prawa i Sprawiedliwości, na których polityk ten dokonuje obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych z nieletnią kobietą.”

https://twitter.com/HSmokus/status/1104627625400578048

Jeśli okazałoby się, że CBA nie podjęło w tej sprawie działań, możemy mieć do czynienia z próbą tuszowania kolejnej afery na szczytach władzy. Dlatego prodemokratyczna opozycja zapowiada wnikliwe zbadanie tej sprawy.

źródło: CrowdMedia.pl

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
And Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
And
Gość
And

Degeneraci rządzą Wolską.