Słuchacze Radia Olsztyn byli zszokowani, gdy jeden z zaproszonych gości, radny PiS Dariusz Rudnik, pytany o problemy edukacji, powiedział, że jak się nauczycielom nie podoba, to mogą zmienić pracę. To nie tylko wyraz arogancji ale też kompletnej znieczulicy i braku zrozumienia spraw edukacji. Opinia Rudnika potwierdza też to, co obserwowali komentatorzy na sobotniej konwencji PiS, to ugrupowanie ma pomysłu na Polskę. Tymczasem edukacja to podstawa – to, jak będzie wyglądał nasz kraj w przyszłości, zależy głównie od edukacji, od szkoły.

Radny Dariusz Rudnik nie musi się martwić o zarobki. Ujawniono, że tylko w ciągu dwóch lat pracy zarobił 206 tysięcy złotych pracując w Ochotniczych Hufcach Pracy. A pan Rudnik najwyraźniej zapomniał, że w Olsztynie jest uniwersytet, który kształci młode kadry dla edukacji – tego typu opinie uderzają nie tylko w środowisko nauczycielskie ale też w uczelnię.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SnowidAndrzej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

za co tak duzo w tej firmie placa,ze szkloa nie jest potrzebna,bo wiem,ze lopata kazdy nieuk moze machac,a z tym kojarze OHP,chyba ze jest czynnosc niezgodna z prawem w czym czlonkowie tej parti sa dobrzy

Snowid
Gość
Snowid

Bęcwał!