Instytucja rządowa boi się wskazać ile mieszkań zostało oddanych do użytku w ramach programu MieszkaniePlus w 2018 roku – ujawnił Krzysztof Brejza. Czyżby rząd nie miał żadnych sukcesów w tej dziedzinie?

Premier Mateusz „Pinokio” Morawiecki obiecał oddanie stu tysięcy mieszkań. Tymczasem okazuje się, że ten program nie działa. Same obietnice to nie wszystko – trzeba przecież to zbudować, przejść procedury i jeszcze zrobić to taniej niż rynek. Ale rosnące koszty pracy i materiałów powodują, że koszty rosną w astronomicznym tempie.

100 tysięcy mieszkań nie będzie nigdy. Nic dziwnego, że rząd nie chce się tym chwalić.
Zróbmy to więc za niego.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Lubomir Petrów Pahuta Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lubomir Petrów Pahuta
Gość
Lubomir Petrów Pahuta

Obiecywał Morawiecki. Wątpiono w to od początku. Z obietnic nici. Chociaż jest premierem. Z poręczenia partii posiadającej większość parlamentarną. A jednak kicha. A Biedroń obiecuje wszystko wszystkim. Co akurat zostało jako postulat spisane na kolejnych wiecach przez niego organizowanych. I tysiące mu wierzą bez zastanowienia skąd na to weźmie pieniądze. Skąd siła polityczna by zasiąść w Parlamencie jako większość i jako partia rządząca móc zrealizować te postulaty. To mniej więcej jak po wypłacie pensji nauczycielskiej zdecydować „w tym roku kupujemy Rolls-Royce, budujemy willę na Lazurowym Wybrzeżu, jedziemy na wakacje dookoła świata i nakarmimy wszystkie głodujące dzieci na świecie”. Czemu tak… Czytaj więcej »