Kolejny przykład pisowskiej hipokryzji. Zbigniew Ziobro zapowiadał, że prokuratura będzie pracowała sprawniej a aparat państwa będzie działał na rzecz społeczeństwa. Tymczasem okazuje się, że robi wręcz odwrotnie. W kuriozalnym i niespotykanym w państwie prawa postanowieniu prokuratura napisała „Przemoc była nakierowana na mniej newralgiczne części ciała.” Chodzi o napaść narodowców na kobiety, protestujące w czasie Marszu Niepodległości.  Od dzisiaj mamy więc też nową definicję przemocy – kto atakuje mniej newralgiczne części ciała, ten może spokojnie uniknąć odpowiedzialności. Brawo wy.

Postanowienie prokuratury jest skandaliczne i można podejrzewać, że powody jego wydania są inne, niż merytoryczne. Przed wyborami układ władzy nie chce drażnić narodowców, bo to zawsze trochę głosów więcej. I tyle by było jeśli chodzi o mit niezależnej prokuratury.

W ocenie wielu komentatorów jest to dzisiaj po prostu narzędzie polityczne.

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
BarbaraMikiLubomir Petrów PahutaPawełwlodek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wlodek
Gość
wlodek

Czyli, jak rozumiem, nóż między ZIOBRA, i spokojnie do domu…FUJ !!! !!!

Paweł
Gość
Paweł

OK, jak spotkam naziola będę walił z kopa w tyłek a nie w jaja, chyba tyłek to nie bedzie miejsce newralgiczne…

Miki
Gość
Miki

Naziol w tyłku ma rozum więc nie wiem…

Lubomir Petrów Pahuta
Gość
Lubomir Petrów Pahuta

Prychnąłem śmiechem na to stwierdzenie o mniej newralgicznych częściach ciała i musiałem się upewnić czy to nie jest tekst na stronie ASZDziennika. Aha, a czy mogę dostać wykaz tych „mniej newralgicznych części ciała” by móc w przyszłości legalnie dokonać przemocy na dowolnej osobie ze wskazaniem głupków z PiS.

Barbara
Gość
Barbara

A jaka część ciała wg pani prokurator jest najbardziej newralgiczna? Naruszanie nietykalności cielesnej jest karane zgodnie z Kodeksem Karnym, a przemoc jest zawsze przemocą- niezależnie od motywacji napastnika. Nie jest możliwe, żeby prokurator o tym nie wiedział.