Rząd Mateusza Morawieckiego a wcześniej Beaty Szydło przyjął w ciągu ostatnich lat w Polsce 17 tysięcy muzułmańskich imigrantów, wynika z danych rządowego portalu migracje.gov.pl. A to może być dopiero początek, bo cała akcja odbywa się po cichu.

Nasz kraj w ciągu dwóch ostatnich lat przyjął rekordową liczbę imigrantów. Szokujące jest też to, że najwięcej pozwoleń wydał wojewoda mazowieckiego, do Warszawy trafiło blisko 8 tysięcy imigrantów. Ciekawe, czy te liczby zostaną również przedstawione przez ekipę Mateusza Morawieckiego jako wielki sukces rządu. Oby nie skończyło się to dla Polski tragicznie.

Warto przypomnieć, że 17 tysięcy imigrantów to blisko 3 razy więcej niż deklarował rząd Ewy Kopacz. Tam były deklaracje, tu mamy twarde dane. Przed wyborami w 2015 roku imigranci byli narzędziem używanym do straszenia Polaków. Teraz okazuje się, że PiS po cichy, za plecami wyborców, ściąga nam masowo muzułmanów do kraju.

Cała akcja musi odbywać się za zgodą Jarosława Kaczyńskiego. Ciekawe co powie, gdy zostanie mu zadanie pytanie o imigrantów.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
DaromerBolesław 9Szmelcslawka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
slawka
Gość
slawka

Islam juz mamy, PiSlam

Szmelc
Gość
Szmelc

SKANDAL!!! Prawicowcy musza wyjsc z protestem na ulice!!! Ale chwila, to kogo wy w koncu popieracie?

Daromer
Gość
Daromer

Pis to nie prawica.To katoliccy socjaliści.Nie wiele różnią się od PO.Nikt o poglądach prawicowych nie głosuje na Pis

Bolesław 9
Gość
Bolesław 9

Pisowska zaraza dla władzy i
strumieniami płynących apanaży zrobi wszystko. Zniszczyli już prawie wszystko.