Strona główna Opinie Zwolennicy układu władzy: nienawidzę, wypier...ć, gardzę, zabić. Kto jest siewcą tej nienawiści?

Zwolennicy układu władzy: nienawidzę, wypier…ć, gardzę, zabić. Kto jest siewcą tej nienawiści?

„Pijak, katolik, nienawidzę. Won, gorzej jak narodowiec, wypieprzać. Konserwatysta, żelbeton pisowski – wypier..ć. Lewactwo utylizować. Nienawidzę, gardzę, zabić… Gardzę głosującymi na PO i Nowoczesną, są dla mnie nikim. Wypie…ć ścierwa, walczę.” – takie sformułowania używają internetowe trolle w jakiejś absurdalnej wojnie politycznej, którą wydano ludziom o innych poglądach. Zestawienie opisów na profilach zwolenników PiS przygotował jeden z internautów. Skąd ta agresja?

Jedną z przyczyn mogą być problemy tych osób w domu. Brak empatii, odrzucenie, nieobecność ojca, niekorzystne warunki ekonomiczne – to główne z powodów pojawiania się takich zachowań. Agresji sprzyjają też kary fizyczne. Być może nieprzypadkowo do mediów trafiają od czasu do czasu informacje o przemocy w rodzinach osób, które są związane z PiS. Media informowały na przykład „Rafał P., były radny PiS z Bydgoszczy, znęcał się nie tylko nad żoną. Ofiarą jego przemocy miała paść także teściowa i córki polityka.” Ale nie tylko przemoc w rodzinie jest problemem. Niektórzy członkowie PiS otwarcie piszą o przemocy.

UWAGA – PILNY KOMUNIKAT – TYLKO DZISIAJ DO KOŃCA DNIA
do wyborów prezydenckich zostało coraz mniej czasu
JEŚLI JESTEŚ PRZECIW AKTUALNEMU SPOSOBOWI SPRAWOWANIA  WŁADZY
KLIKNIJ TUTAJ I WESPRZYJ
ujawnienie prawdy o PiS
Twoje wsparcie pozwoli nam ujawnić nowe informacje i dotrzeć do większej ilości osób.
ZRZUTKA NA UJAWNIENIE PRAWDY O PIS

Z kolei Stanisław Brzozowski, radny PiS z Lublina opublikował w zeszłym roku na swoim facebookowym profilu wpis: „W świetle ostatniej afery „Burdelowej”, w której rolę główną gra poseł PO Gawłowski, sensu nabiera ponownie program polityczny marszałka Józefa Piłsudskiego, zawierający się w trzech słowach: Bić kurwy i złodziei”.

Język agresji może prowadzić do zdarzeń tragicznych. Paweł Adamowicz, ś.p. prezydent Gdańska, został przecież zamordowany z wyraźnym przesłaniem politycznym. Morderca krzyczał bowiem ze sceny, że torturowała go Platforma Obywatelska.

Dlatego tak ważne jest, aby do polityki wróciła normalność. O to apelują rozsądni politycy – odsunąć PiS od władzy, połączyć Polaków to jedno z ważnych zadań dla polskiej polityki. Nienawiść dzieli nasz kraj i rozpala emocje, które prowadzą tylko w jednym kierunku : do zniszczenia.

 

 

Zobacz też

Rafał Trzaskowski: Wiadomo tyle, że nic nie wiadomo

Demokratyczny kandydat na prezydenta, Rafał Trzaskowski nie daje się propagandzie zwycięstwa Andrzeja Dudy. – Wiadomo tyle, że nic nie wiadomo - tyle ws. wyników wyborów. To,...

Fałszywe nuty w przemówieniu Dudy. Znowu to robi!

Andrzej Duda przemawiał po ogłoszeniu wyników sondaży. Nie było w jego głosie zwycięstwa, raczej nerwowe tony a nawet zniechęcenie. Niestety w przemówieniu Dudy pojawiły...

Remis: Trzaskowski czy Duda?

Wynik wyborczy nie jest zaskoczeniem. Według sondaży jest remis. Wszystko rozstrzygnie się wkrótce. Rafał Trzaskowski praktycznie remisuje z Andrzejem Dudą i dlatego pozostaje pytanie...

Rafał Ziemkiewicz atakuje Polaków, którzy wyemigrowali z kraju: Polska to dla nich obciach i nienormalność

Wyjechali z radością bo Polska to dla nich obciach i nienormalność - tak Rafał Ziemkiewicz, propisowski publicysta, napisał o ludziach, którzy wyemigrowali z naszego...

Tłoczno w kurortach i miejscowościach wakacyjnych. Od rana kolejki. WIDEO

W miejscowościach turystycznych bardzo tłoczno. W niektórych zaczyna brakować miejsca na dopisywanie do list. Oto film, nagrany przez jednego z turystów: