Strona główna Opinie Cztery tysiące nagrań z agencji towarzyskiej: marszałek, wiceminister obrony, arcybiskup, szef komendy...

Cztery tysiące nagrań z agencji towarzyskiej: marszałek, wiceminister obrony, arcybiskup, szef komendy policji?!

Rzeczpospolita ujawniła, że istnieje około 4 tysięcy nagrań wideo, na których utrwalono seksualne popisy znanych polityków, policjantów a nawet arcybiskupa. Co gorsza, nagrania trafiły poza granice Polski i dzisiaj mogą być wykorzystywane do szantażowania tych osób. Skala procederu oraz bezradność państwa w tej sprawie jest szokująca!

Korzystanie z domów publicznych jest moralnie naganne, ale sam fakt ich powstania i dopuszczenie by wywieziono je za granicę budzi poważne obawy. Nagrania zagrażają więc bezpieczeństwu państwa, ale tego wątku zdaje się nikt nie badać, przynajmniej w otwarty sposób. Wiele elementów sprawy utajniono, nakładając klauzulę ściśle tajne. Szokujące jest to, że w XXI wieku w Polsce dzieją się takie rzeczy a opinia publiczna epatowana jest kłamstwami, które mają ukryć aferę.

Sprawę powinna wyjaśnić niezależna komisja śledcza, która jednak nie ma szans powstać dzisiaj w Sejmie, w którym większość ma układ zbudowany wokół Kaczyńskiego. Kiedy doczekamy się ujawnienia prawdy i rozliczenia winnych afery?

Więcej w artykule Rzeczpospolitej.

103 KOMENTARZE

103
Dodaj komentarz

avatar
48 Comment threads
55 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
91 Comment authors
TeniaWojciechLeszekAnaMarian Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jan Przewodnik
Gość
Jan Przewodnik

Jeśli nagrania są w rękach ludzi, którzy mogą ich użyć do szantażowania prominentów, to prominenci powinni się natychmiast ujawnić i podać do dymisji. Jeśli to prawda, to nie mamy już do czynienia ze skandalem obyczajowym, tylko z prawdziwą aferą zagrażającą bezpieczeństwu interesów Państwa. Opinia publiczna dowiaduje się o aferze teraz, ale nikt nie wie, czy nagrane osoby nie były szantażowane, i czy nie podejmowały już jakiś strategicznych decyzji, pod dyktando tych szantażystów. Jeśli nagrania okażą się prawdą, a osoby nagrane się do tego czasu nie ujawnią, to będzie je można potraktować jako potencjalnych sabotażystów i zdrajców, którzy w celu ochrony… Czytaj więcej »

kicaj
Gość
kicaj

i tak rządzą marionetki

Zatroskany
Gość
Zatroskany

A nie rządzą marionetki???

Rafał
Gość
Rafał

Przecież to są marionetki

mariusz
Gość
mariusz

najwiekszym zagrozeniem dla tego panstwa jest samo panstwo ..jego system prawny podatkowy administracja w szczegulnosci wraz z namnozonymi nie wiadomo od czego sluzbami

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Zgadzam się

Mirek
Gość
Mirek

i ortografia niektórych Januszy

Czlowiek
Gość
Czlowiek

Juz rzadza pisiory i po..

Andrzej
Gość
Andrzej

W 100% zgadzam z pańskim komentarzem!!! Istnieje realne zagrożenie wpływu obcych służb na decyzję figurantów tych taśm. Jak można się domyślać, są to osoby, podejmujące mniej lub bardziej ważne decyzje!!! Np. marszałek Kuchciński, w razie „W” głowa państwa!! Pytam: Gdzie są i co robią właściwe służby???!!!! Poza tym, że próbowały odkupić te nagrania. Kuchciński od dwóch tygodni zgłasza sprawę do prokuratury. Podobno to kancelaria sejmu takowe złożyła ale cisza nad ta trumną trwa. Pewnie Urban w swoim NIE coś dzisiaj napisze na ten temat. Pozdrawiam i miłego weekendu życzę!!!

Ben
Gość
Ben

w dzisiejszych czasach nagrań nie da się „odkupić”. Każdy może sobie zrobić dowolną ilość ich kopii i ukryć tak, że ich nikt nie znajdzie (choćby gdzieś na necie).

Michał
Gość
Michał

Dlatego, paradoksalnie, nie ma sensu płacić okupu.

magda szol
Gość
magda szol

istotnie nie da się w żaden sposób odkupić nagrań i z tym należy się pogodzić, ale jest zbrodnią wobec Polski pozwalanie tym durniom na funkcjonowanie na urzędach, powinni oni wszyscy być wykopani z urzędów, a szczególnie z sejmu. . W ten sposób i taśmy byłyby pozbawione wartości. Jak widać po zachowaniu się sejmu na wielu posłów są obrazki, a nawet prawie 90% posłów nie może sobie pozwolić na suwerenne stanowisko. Dlatego jest jeden skuteczny środek NIE WOLNO NA NICH GŁOSOWAĆ ONI MUSZĄ ODEJŚĆ. WÓWCZAS KWITY ZOSTANĄ POZBAWIONE WARTOŚCI, a dla ich następców będzie to LEKCJĄ.

Art
Gość
Art

Tak wtedy to będzie bezużyteczne

Pusio
Gość
Pusio

Drobna uwaga, te osoby nie mają dobrego imienia już, tylko bronią swoje ego.

Marceli
Gość
Marceli

O ile ich ego nazywa się dupa

EDDIE
Gość
EDDIE

NAJTRAFNIEJSZE OKRESLENIE PISICH ZBOKÓW I ŚWIN BEZ ROZUMU I HONORU.

Irena
Gość
Irena

jezeli uwaza pan ,ze te swiete krowy dadza sie usunac ze stanowisk,to jest pan w bledzie,oni wrecz wykorzystaja te nagrania przeciw innym,byle ich nie odciac od koryta.To jest Polska a nie inny normalny kraj.

zbigniew
Gość
zbigniew

Jan Przewodnik – doskonale ujęte !Zgadzam się z tym w stu procentach. Szacunek.

Darek
Gość
Darek

…mogą też podać się do dymisji z powodu ważnych spraw rodzinnych lub ze względu na stan zdrowia. Byleby zniknęli z oczu.

Janusz
Gość
Janusz

nie jestem zwolennikiem ” skoku w bok ” , ale to jest prywatna sprawa osoby . Problem w tym , że żyjemy w zdewociałym kraju o reżimowych ” rządach ” koscioła . Gdyby było normalnie ,to nie było by prób szantażu ani politycznie obyczajowych a jedynie małżeńskie .A to nie grozi społecznym skorumpowaniem .

Europejka
Gość
Europejka

prywatna sprawa dla prywatnych ludzi a nie tych co rządzą krajem //kuchciński //!!!!

jurgo
Gość
jurgo

może lepiej jak chodzą tam niż molestować dzieci. Gdzieś ten popęd trzeba rozładować.

Ana
Gość
Ana

Bozia kazdemu zboczencowi dwie zosie-samosie , ale od dzieci wara panowie wolscy razem z klerem !!!!!

Michal
Gość
Michal

Jeszcze 20 lat i Kościół zniknie z powiezchni ziemi czeba tylko poczekać aż wszystkie Stare mendy się przekreca

Ana
Gość
Ana

Gdzie są władze ukrainy w sprawie tej 14- letniej dziewczynki (dziecka),którą zgwałcił (meczyl) marszałek najbardziej katolickiego kraju , jakim jest kacza wolska ????????

Tenia
Gość
Tenia

Kacza wolska😂😂😂😂 doskonale okreslenie pislandu

Emeryt
Gość
Emeryt

… jaka afera ? prywatne życie pozwala ma ruchanka chyba ? Nie ?

gość
Gość
gość

Jak chce mieć prywatne życie niech zrezygnuje ze stanowiska i zostanie zwykłym obatelem

Mietek
Gość
Mietek

A ktto oprucz tzw kaczyńskiego podejmuje ” strregiczne decyzje” chyba ino tzw duda,który samodzielnie podejmuje decyzje a to sobie pójde do klopa

halina
Gość
halina

Czy to nie widać ? Przeciez walczą z Unią a to na rękę Putinowi

Rely
Gość
Rely

Prawidłowo przeprowadzona analiza 100/100.

Paul
Gość
Paul

Jeśli informacja o „nagraniach” jest konfabulacją ludzi, którzy używają ich do szantażowania prominentów, to służby specjalne powinni natychmiast to ujawnić i wszcząć postępowanie sądowe. 🙂

dzierżykij
Gość
dzierżykij

powinno się pokazać przynajmniej jak Marek Ruchacz zachodzi do b*rdelu w asyście ekselencji

jan
Gość
jan

…po uprzednim dolocie do Jasionki rządowym samolotem.
Ha ha ha!

Zbych
Gość
Zbych

Po co do Jasionki? Zbudowano mu przecież prywatne lotnisko w Huwnikach. I to jak sprawnie i cichutko. Musiało to sporo kosztować. Huwniki są o 12 km na południe od Przemyśla. Kuchciński w dzień doglądał swoich hektarów, a wieczorkiem bzykał Ukrainkę , którą mu do tego „pensjonatu” pod Przemyślem na telefon przywożono.

Adam
Gość
Adam

To już byłoby coś. Narobili apetytu i co ?…

Mieczysław
Gość
Mieczysław

Wtedy mogliby się wykręcić
bo powiedziby że szli tam z biskupem służbowo po kolędzie a Marek jako ministrant.

Jan
Gość
Jan

Samo skorzystanie z wizyty w burdelu dla normalnego człowieka ,dla mnie nie byłoby niczym zdrożnym .
Ale gdy na ustach ma się bogobojność i fanatyzm religijny ,który ustawami narzuca się innym ,to wtedy sytuacja wygląda bardzo źle .

Bruce
Gość
Bruce

W dodatku jeżeli dziewczyna była niepełnoletnia jest to przestępstwo.

stefan
Gość
stefan

Może nie był świadom jej wieku. Największa wina w takim przypadku leży po stronie kadrowej tego domu uciech

Jerzy
Gość
Jerzy

„Politycy” PiS landu to jednak jak małe dzieci w zabawie w czarnego luda. Jest-niema. Myślą że jak się wyprą i wyłączą komórkę to nikt nie dowie się. Problem z tym że niewiedzą kiedy i gdzie mają tą komórkę wyłączać. Hahaha

Bolesław 9
Gość
Bolesław 9

Wiem jedno .Mój kraj Polska rozpada się ,za sprawą jednego sarego pokurcza

Danuta
Gość
Danuta

Arcybiskup po bożemu czy inaczej????????

Jot
Gość
Jot

Kler raczej gustuje w płci męskiej,kobiety uważa za nieczyste i „mokre” I wiekowo w granicach 5 do 15 lat raczej, choć i dorośli mężczyźni też u nich przejdą.

Prydzeusz
Gość
Prydzeusz

Z Biskupem to nie grzech. To jak spotkanie z Bogiem. Pogłębia wiarę i daje bliskość Ducha św.

wlodek
Gość
wlodek

…I powiązało jajeczka…Przepraszam, to nie skandal obyczajowy, to zagrożenie dla Polski !!!… Oddajcie władzę i wynoście się !!!

Juras
Gość
Juras

Nie potrafię być dumny z tego co się w Polsce dzieje. Wybrani okazali się i to w większości bardzo mierni , aroganccy i krótkowzroczni , nie skromni i traktujący wyborców jak zło konieczne . Przykre

Marceli
Gość
Marceli

To nie są wybrani. To są szantażyści i sprzedawczyki z piekła rodem, którym się wydaje, ża pan bozia to debil, któremu wystarczy dać jak świni – stówę i wszystko łącznie z niebem, będzie ich. W takich sytuacjach cholera mnie trzęsie, że taka opcja nie wchodzi w grę, że zdechną i nie odbiorą tego, co im się należy. A chciałbym widzieć, jak z zaryczanymi mordami lezą ku „ogniowi i smole”.

Michał
Gość
Michał

Policjant…nie dziwi mnie…wiceminister….też…no ale ARCYBISKUP to już są jaja!…Dobrze, że to utajnili, bo może być straszna wsypa…sam jestem ciekaw, który….

Andrzej
Gość
Andrzej

Arcybiskup…… przecież to też chłop i swoje potrzeby ma. Tak jak marszałek czy inny polityk, czy policjant też!!! Chociaż do dzieci się nie dobiera, chyba…..

Danuta
Gość
Danuta

Jak to „dobrze, ze to utajnili”?!!! Nic nie utajnili – ktos te nagrania moze miec i robic z nich uzytek. A poza tym: dulszczyzna przez Ciebie przemawia (byle sie ludzie nie dowiedzieli…)

Mollys
Gość
Mollys

Odkąd pamiętam to większość kleru korzysta z burdeli, kochanek i wszelkich dóbr dostępnych innym. A te wille budowane swoim kochankom i alimenty na dzieci to dziw?

Aleksander
Gość
Aleksander

Prędzej czy później wyjdzie to na jaw. Bardzo chcę poznać tego je*akę arcybiskupa, aby Polska średniowieczna, czytaj pisowska, wreszcie przejrzała na oczy, komu się w pas kłania, kto głosi im te „morały”, homilie.

Xman
Gość
Xman

No to przyszedł czas na chwilę szczerości przy śniadaniu z żonami haha

Bogdan
Gość
Bogdan

rzadza OSZUSCI / ZLODZIEJE / MAFIA NIEUDACZNIKOW = BANDYTOW = DEBILI

zeb
Gość
zeb

wystarczy teraz spojrzeć kto z polskich polityków działa na niekorzyść Polski aby być pewnym że jest szantażowany sex taśmami przez obce służby

Roman
Gość
Roman

Udostepnic te nagrania publicznie

Juras
Gość
Juras

Arcybiskup tam nie powinien być i to za kasę wiernych. Reszta na te pieniądze ciężko pracowała i te pieniądze im się nalezaly😀Brakuje tam tylko męskiej prostytucji i pani Szydlo.

Adam
Gość
Adam

Jak świat światem politycy i kur.y rządzili światem !

Sebb
Gość
Sebb

Ale nowość… Najwięksi tego świata od wieków korzystali z usług najstarszego zawodu świata… Chyba tylko idiota mógłby być zdziwiony, zaprzeczyć i nie uwierzyć…

Danuta
Gość
Danuta

Tak, ale ci akurat maja sie za moralnie wyzszych i chca wszystkich innych potepiac za bzdury. I dlatego jest ta afera bardziej pikantna niz jakiegos zwyklego liberala i libertyna… Juz nie wspominajac o seksie z nieletnia (nieletnimi) – a to juz nie jest zwykle korzystanie z uslug tego zawodu… To przestepstwo.

minea
Gość
minea

Z usług nieletnich też wszyscy korzystali? Przeciez to jest przestępstwo w przeciwienstwie do korzystania z usług dorosłych pań.

Leszek
Gość
Leszek

nie będzie szantaży jak ujawnicie całe zdarzenie od początku do końca ,dowiemy się co te zdrajcy i gwałciciele robili i jakie zajmowali funkcje kościelne ,państwowe

Bruce
Gość
Bruce

Coś wymyślą. Powiedzą, że bzykali ale nie kończyli.

stanisława
Gość
stanisława

bez wytrysku –to nie grzech //dupom pracująca ogórek //

Man
Gość
Man

No to mamy tych, którzy teraz zrobią wszystko żeby taśmy nie ujrzały światła dziennego. Ruski wywiad, bo przecież nikt inny tego nie zlecił, może teraz ich kontrolować ……zrobią wszystko co im karzą.

stefan
Gość
stefan

Każą

kolorysta
Gość
kolorysta

chętnie bym poznał nazwisko wiceministra obrony, bo wszystkich ich „wyjątkowo” lubiłem…😉

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Patrząc na hece które wyczyniał Antoś z armią WP, to mam wrażenie, że on też musiał brylować na tych taśmach. Tylko z kimś innym…

stanisława
Gość
stanisława

z pomocą viagry!!!!

maciek
Gość
maciek

jak odsłucham wtedy wyrobie sobie sąd o sprawie

Marek
Gość
Marek

Jestem ciekawy przy których wyborach te taśmy zobaczą światło dzienne.

Marcinek
Gość
Marcinek

I juz teraz mamy wszystko wyjasnione dlaczego wybuchla afera z tkz.sprofanowana maryja!!!Trzeba przykryc zboczenia tych wszystkich dygnitowanych urzednikow i kleryków

Marian
Gość
Marian

Pytam, kto decyduje, by draństwo i ohydę utajniać? Prokuratorze generalny pytam! !

Paweł
Gość
Paweł

Witam. Cały Rząd do dymisji. I prześwietlenie wszystkich decyzji tego Rządu pod kątem interesu Państwa Polskiego.

SIMON
Gość
SIMON

CZY ZLAMALI PRAWO

Mochał
Gość
Mochał

Najgorsze, że są za granicą. Żaden syf nie powinien ujawniać słabości naszego państwa.

helena
Gość
helena

Przecież religia i polityka to największy wróg człowieka. Popieram takie szandaże, iż to jedyna droga do ujawnienia prawdy (?)

Bobo
Gość
Bobo

Ależ to nie oni to sprefabrykowano PiS to największa skorumpowana organizacja

Jan
Gość
Jan

Przecież od zawsze wiadomo, że najwięksi zboczeńczy i k…wiarze krēcili się wokół kościoła i władzy s PiS pasuje idealnie i tu i tu

Jerzy
Gość
Jerzy

Jeden mały człowiek ze swoimi wyznawcami
Rozwalił wszystkie instytucje państwowe,zbratali się z klechami,udają
wierzących,chociaż żaden nie potrafi zrobić
znaku krzyża.Dopuszczą się wszystkiego,aby
pozostali przy władzy.Idźmy do wyborów,
głosujmy rozumem.

wolny
Gość
wolny

Nie od dziś wiadomo że kobiety żyją w nieświadomości ponieważ chłopacy a nawet pseudomężowie wyrywają dziewczyny na tabliczke. Kobiety nie świadomie nawet pełnią służbe i sa wykorzystywane sexualnie a nawet sprzedawane do agencji towarzyskich… Trzeba z tym skończyć ide po broń…

Gość48
Gość
Gość48

Ci na świecznikach polskich władz są na tych świecznikach, oczywiście ale w charakterze KNOTÓW. Wykonują polecenia światowych „jelit”, przez które przechodzą jak kał. Patrzą na swoje portfele i gówno ich Naród obchodzi. I tak w „knesejmie polskim” jest ponad 80% żydostwa chazarskiego z pozmienianymi nazwami. Pozostałości po ich pierwotnej okupacji sowieckiej. Nie mylić z Rosyjską. Sowiecka=żydo-chazarska.

Tomasz
Gość
Tomasz

Te dziewczyny są prawdopodobnie w większości z przemytu. Jeśli ten „ogier” z pis air lines i inni się tam zabawiali, to sprawy przemytu dziewczyn(ek) nikt nie ruszy (i pewnie bez tego by się tym nikt nie zajął), co znaczy że dziewczyny mają kompletnie przejebane. Taken w realu.

Punkt widzenia
Gość
Punkt widzenia

Made in PiS i Episkopat.

lena
Gość
lena

Dużo mężczyzn korzysta z uciech w domach publicznych,to żadna nowość.Arcybiskup tez mężczyzna,od czasu do czasu dla zdrowotności,musi sie pobzykac.

Kat
Gość
Kat

No tak, czyli wszystko ok, bo facet musi pobzykać. Nie ważne, że ksiądz, nie ważne, że z nieletnią. A podobno niektóre dziewczynki miały poniżej 15 lat.

Dejw
Gość
Dejw

Pobzykali

Rob
Gość
Rob

Doskonale, niech ujawniają!

adam
Gość
adam

szkoda ze zadnego kardynala nie bylo w tym burdel moze niech pokaza w telewizji bedzie wesolo i pikantnie

adam
Gość
adam

szkoda ze zaden kardynal nie pojawil sie w agencji bylo by ciekawie moze pokaza w telewizji bedzie wesolo i podniecajaco !!!!

SZCZERY
Gość
SZCZERY

to bylo juz za nim wszystke materialy wylazly na swiatlo dzienne…. i nie stety nic z tym nie zrobimy po za tym ze wszyscy wspolnie mozemy to naglasniac gdzie tylko sie da….. choc to nie wielkie starania zeby te piekielne kurestwo zniszczyc czy ograniczyc,,, ale robic co kolwiek to jest bardzo duzo…. bo mi sie zygac chce jak pomysle o tych polskich popierdolencach ktorych bym po zabijal jeden po drugim bo kurestwa sie nie wyleczy a moim zdaniem kosciol w tych czasach to tak zwany bezoieczny domek dla pedofilow no i zoofilow……

Lewak
Gość
Lewak

I co pisiory yebane?

Leszek
Gość
Leszek

pokazać wszystko ze szczegółami i po sprawie ,nikt nie będzie szantażował,jeżeli coś ukryjecie i zaczniecie wybielać sprawców ,to będzie tak jak mówicie

Henryk
Gość
Henryk

Napisać coś jest łatwo trzeba jeszcze dowody

Marian
Gość
Marian

Płaczą, że nagrania zagrażają państwu ? Pretensje do Antka za rozebranie służb specjalnych ,tak to działa !!!!!!!!!

Wojciech
Gość
Wojciech

O przepraszam- sprostowanie; jeśli ARCYBISKUP pukał sobie panią lekkich obyczajów – to przecież przekazywał jej słowo boże w postaci pełnowartościowego białka. Nie ma w tym nic zdrożnego. Jest to typowy przykład próby ewangelizacji tych upadłych kobiet.

Beata
Gość
Beata

Nie bardzo rozumiem tej calej hecy k.restwo bylo jest i bedzie niezależnie od opcji politycznej

Juno
Gość
Juno

Tak samo jak i teksty podobne jak u „sowy”! pisowcy nie gadają podobnych głupot? Jednak ta sprawa to, po pierwsze dali się złapać a po drugie to BARDZO POWAŻNA groźba szantażu! To już nie jakieś tam głupie przekleństwa, jakieś tam głupie obiecanki i bełkot przy alkoholu. To ma wielowymiarowy kontekst. Rodzinny, moralny, sprzeniewierzenie się deklarowanym wartościom chrześcijańskim, łamanie prawa i w końcu styk polityki i mafii (bo kto prowadzi takie przybytki?). To wszystko stanowi zagrożenie dla Państwa.

ona
Gość
ona

Oczywiście, i to ich prywatna sprawa, ale sami dali przykład, jak wykończyć opozycję podsłuchami. Dlaczego mają być inaczej potraktowani, tym bardziej, że sami siebie nazywają prawdziwymi katolikami

Helemi
Gość
Helemi

Tekst Jana Przewodnika jest jak najbardziej jasny. Czego tu nie rozumieć Beato??? Skóra cierpnie na samą myśl o tym co osoby zarządzające naszym krajem robią i jak ten fakt mogą wykorzystać przeciwnicy.

Marian
Gość
Marian

Dlatego politycy liebralni są bardziej odporni na szantaż tego typu. Na próbę obcego wywiadu powiedzą „no i co z tego?”. W razie ujawnienia wizyty u prostytutki mało kto z ich otoczenia się przejmie. Konserwatyści mają za to do stracenia wszystko.

bialy
Gość
bialy

bo tu nie chodzi o k….wo, ale o szantaż przez obce słuzby, jak komus h na mysli, to nic dziwnego ze niwiele rozumie

Zobacz też

Jest zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez szefową Kancelarii Sejmu

"Składamy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez szefową Kancelarii Sejmu. Zatajanie list poparcia dla obecnych członków KRS to łamanie prawa i lekceważenie prawomocnego wyroku...

W tym tempie, miliona samochodów elektrycznym nie będzie w Polsce nawet za 1000 lat

W pierwszym kwartale 2019 roku w Polsce sprzedało się czterysta samochodów elektrycznych. W tym samym czasie w Norwegii blisko dwadzieścia tysięcy. Skala, która powala...

Ustawa PiS o zmianie w rządach. Wiele nowych posad dla kolegów. WIDEO

Lewica ostrzega, że nowa ustawa to nowe stanowiska i pieniądze dla swoich. Ten projekt to wiele nowych atrakcyjnych posad dla kolegów. Posad ministerialnych, posad...

Profesor Gersdorf sprowadza Przyłębską do parteru. Kompromitacja TK?

PiS nie udało się zablokować posiedzenia Sądu Najwyższego. Nie istnieje spór kompetencyjny pomiędzy Sejmem a Sądem Najwyższym - napisała profesor Gersdorf, I Prezes Sądu...

Dramat w Policji – tysiące wakatów! Kto będzie chronił nas, nasze mienie i dbał o nasze bezpieczeństwo?

Sytuacja w Policji pogarsza się z tygodnia na tydzień. Kolejni doświadczeni funkcjonariusze odchodzą, zniechęceni panującymi warunkami, przyzwoleniem na odejścia, brakiem perspektyw i możliwości rozwoju....