Sprawa Smoleńska zaczyna coraz bardziej ciążyć PiS. Po hucpie z zapowiedziami rozliczeń i komisji przed wyborami w 2015 roku okazuje się, że rząd Kaczyńskiego nawet nie pytał partnerów zagranicznych o możliwość powołania komisji śledczej.

Sprawę ujawnił poseł Brejza, który zapytał Kancelarię Premiera o działania w tym zakresie. Okazuje się, że premier Morawiecki nie ma żadnej wiedzy, by w ciągu ostatnich 4 lat rząd RP inicjował wystąpienia do partnerów zagranicznych ws. takiej komisji.

Nic więc dziwnego, że grono osób, które uwierzyło PiSowi w smoleńskie bajki, zaczyna się zastanawiać o co tutaj tak naprawdę chodzi. Komisji nie ma, wraku nie ma, winnych nie ma – jest tylko władza i bezwzględna chęć jej utrzymania.

Czy Macierewiecz będzie przed nowymi wyborami znowu obiecywał, że rozliczy wszystkich? Czy może zostanie schowany? Czy Szydło będzie mówić o zamachu? Czy ktoś zbada w końcu brzozę?

 

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
biały miśMarekPunkt widzenia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Punkt widzenia
Gość
Punkt widzenia

Jakie to Made in PiS

Marek
Gość
Marek

Katastrofa została wyjaśniona, ale jest i pewnie jeszcze przez jakiś czas będzie narzędziem politycznym JK i PiS-u do marnotrawienia naszych podatków!

biały miś
Gość
biały miś

Grali i grają choć muzykalni nie są to znaczy ,że fałszują ,tak już dziesiąty rok grają na wrażliwości ludzi bo na uczuciach łatwo znaleźć naiwnych wiernych pogrążonych w rozpaczy ale też łatwo o solidarność z cierpiącymi wzbudzić litość…To bezwzględni ludzie dla nich liczy się tylko władza i pieniądze o to cały pis …