To jest po prostu skandal. Pisowska TVP przedstawiła zdjęcia z Bielska Białej, jako rzekome działania jednej z partii opozycyjnej w Warszawie. Tymczasem okazuje się, że: „te obrazy były przedmiotem manipulacji, ale też pokazują jak szpetnie będą wyglądały okolice bielskiego Teatru i centrum Bielska-Białej, jeżeli PKP PLK zrealizuje swój plan wyrżnięcia drzew w tym rejonie.” – ujawnił Mirosław Suchoń, poseł Nowoczesnej.

Zdjęcia zostały zaprezentowane w programie Minęła Ósma i podpisane jako „kontrowersyjne pomysły radnych PO”. Telewizja sięgnęła dna już dawno, teraz szoruje po nim brzuchem. Tego typu manipulacje mają służyć wzmocnieniu poparcia dla partii rządzącej na tych obszarach, gdzie nie są oglądane inne telewizje.

„Proszę o masowe udostępnianie tego materiału jako przykładu skrajnego zakłamania telewizji i manipulacji stosowanej przez propagandzistów władzy. Udostępniajcie na Facebooku, drukujcie i wywieszajcie w swoich miejscowościach, gdzie TVP jest chętnie oglądana. Pokażmy w końcu ludziom zakłamanie i hipokryzję telewizji!” – napisał jeden z internautów, komentując materiał.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o