PiS Kaczyńskiego i kanapowe partyjki Ziobry oraz Gowina mają dzisiaj potężny problem z wiarygodnością. Kryzys w edukacji i służbie zdrowia buduje w oczach wyborców wizerunek partii niewiarygodnych, nieskutecznych i antyspołecznych. To już nie jest jakiś drobny kryzys z początków kadencji, państwo polskie chwieje się w posadach prawie w każdym miejscu. To efekt rządów nieudaczników i dyletantów.

Potężny kryzys w edukacji i służbie zdrowia uderza we wszystkich. Dzieci i rodzice są przerażeni tym, co dzieje się w edukacji. Kaczyński zamiast posypać głowę popiołem i powiedzieć „tak, zawiniliśmy, przepraszamy”, zachowuje się jak struś, chowając głowę w piasek i udając, że nic się nie stało. Widzą to nawet najbardziej zatwardziali zwolennicy PiS. Większość społeczeństwa nienawidzi kłamstwa, obłudy i niedotrzymywania słowa.

Kaczyńskiemu równie bardzo szkodzą Michał Karnowski i Jacek Kurski. Nachalna i tępa propaganda, lejąca się z mediów, które wspierają układ władzy, odstrasza najcenniejszego wyborcę – umiarkowanego. A tych jest najwięcej. PiS jechał do tej pory na ukrywaniu swojej prawdziwej twarzy a wynik eurowyborów obudził demony, z Macierewiczem włącznie. Paranoja smoleńska, ostre ataki na konkurentów, to wszystko powoduje, że ludzie nie chcę już dłużej brać udziału w tym festiwalu niewiarygodności.

Gdzie jest PiS? Mateusz Morawiecki to dzisiaj w oczach sporej części społeczeństwa „sądownie certyfikowany kłamca”. Rządowe pomysły takie jak CPK czy lotnisko w Radomiu są postrzegane jako bajki dla dzieci. Niewiarygodność – słowo klucz. Wbrew pozorom społeczeństwo bardzo zmądrzało przez ostatnie 4 lata.

 

 

 

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Punkt widzeniajan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jan
Gość
jan

Ale dalej tzw pierwszy sort nierobów będzie za kolejne obiecankich plusów wspierał na potęgę bandę nieudaczników i złodziei.

Punkt widzenia
Gość
Punkt widzenia

Nic nie może przecież wiecznie trwać ………………
Zwłaszcza kłamstwa …………….