„Onkologia leży? Psychiatria dziecięca leży? Dzieci nie są znieczulane przed zabiegiem? Brakuje lekarzy i pielęgniarek? Brakuje leków w aptekach? No i co z tego? Lasy Państwowe chcą wybudować w Puszczy Niepołomickiej kaplicę za…400 000 zł” – napisał Szymon Komorowski. Dziwimy się oburzeniu pana Szymona. Przecież na naszych oczach państwo PiS się wali i popada w ruinę. Nic dziwnego, że układowi władzy pozostaje cud i odwoływanie się do sił nadprzyrodzonych.

Budowanie nowych kaplic, w sytuacji, w której Polska jest w tak złej sytuacji to absurd. Ale też doskonale pokazuje czym naprawdę zajmuje się zarząd Lasów Państwowych. Trudno uwierzyć, że budowa kaplic jest wpisana do statutu spółki.

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
PATRYCJA Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PATRYCJA
Gość
PATRYCJA

400 TYS? Smiech mnie ogarnia. Tak się składa ze mam znajomych w lasach i w dyrekcji lasów. To nie będzie 400 tys tylko minimum 2.5 mln nie liczac tego ile wezmie Jedraszewski za swiecenie kazdego etapu.. To jest skandal jakich malo a wlasciwie wiele ostatnio. W ustawieo lasach mowi sie o powszechnej ochronie lasow i zachowaniu ich trwalosci. Ani slowa nie ma nt. budowy kosciolow