Małopolska kurator oświaty, zamiast zajmować się pracą, prowadzi najwyraźniej kampanię wyborczą a przy okazji chce trafić na internetowe listy nagłupszych wypowiedzi polityków PiS. Otóż uważa ona, że problemy z miejscami w szkołach wywołali uczniowie. Rodzice, trzymajcie się mocno, bo takiej arogancji władzy jeszcze nie słyszeliście.

„Problem nie polega na braku przygotowanych miejsc dla absolwentów gimnazjów i klas ósmych. Winnymi są, niestety, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którzy nie dostosowali swoich wyników egzaminów do progów aplikacyjnych.” – błysnęła Nowak.

„Pani kurator, niech się pani przestanie zajmować tępą propagandą na rzecz wyniku wyborczego i weźmie do uczciwej roboty” – to łagodniejszy z komentarzy do wypowiedzi Nowak.

Sprawa jest oburzająca. Obwinianie wszystkich dookoła za swoje grzechy to najwyraźniej specjalność PiS, ale teraz już przekroczona została granica a bezczelność i pogarda wobec dzieci i rodziców nie zostanie zapomniana nigdy. Taka wypowiedź dykswalifikuje panią Nowak jako kuratora, jako człowieka i jako polityka. Powinniśmy zadbać, żeby nigdy więcej nie dostała się nigdzie.

Barbara Nowak to działaczka PiS, kandydująca z list tego ugrupowania.

 

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Punkt widzenia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Punkt widzenia
Gość
Punkt widzenia

„Obwinianie wszystkich dookoła za swoje grzechy to najwyraźniej specjalność PiS,”
Niestety nie jest to specjalnością niedouczonych polityków prawicy, oni są tylko nieudacznikami w naśladowaniu.
Prawdziwymi, a właściwie mistrzami w tej dziedzinie był, jest, a mam nadzieję, że nie będzie Watykan i jego armia klechów.