Seryjny samobójca.

Dawid „Cygan” Kostecki nie jest jedynym świadkiem afery podkarpackiej, który w tajemniczych okolicznościach zginął w tym roku. Jak ujawniła „Gazeta Wyborcza” w styczniu zginął Grzegorz W. To on opisywał powiązania rzeszowskich funkcjonariuszy CBŚ z agencjami towarzyskimi, w których politycy korzystali z usług nieletnich kobiet.

– Tam była jazda. Zapraszano ludzi ze świecznika. Bogatych, ustosunkowanych i takich, od których wiele zależało np. w wymiarze sprawiedliwości czy w polityce. Tam się rozsypywali po alkoholu i innych używkach. Wszystkie ich wyczyny były nagrywane. To, że do agencji braci R. policja nie weszła, to nie tylko efekt ochrony ze strony niektórych policjantów, ale też obawy o swój wizerunek ważnych ludzi. Nagrań może być tysiące – twierdził W.

Nie żyje także Maciej G. – rzeszowski właściciel agencji towarzyskich. Podobnie jak W. miał bogatą wiedzę w sprawie powiązań z biznesem braci R.

Z kolei według podlegającej Zbigniewowi Ziobro Służbie Więziennej Dawid „Cygan” Kostecki „popełnił samobójstwo” poprzez „powieszenie się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem”.

Kilka miesięcy temu były już funkcjonariusz CBA Wojciech J. ujawnił, że na jednym z nagrań, do których dotarł rozpoznał marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego (ten zaprzeczył). Mimo złożonych zeznań przed sejmową komisją i apelom opozycji o przyznanie mu ochrony PiS nie zamierza chronić życia funkcjonariusza.

Źródło: Gazeta Wyborcza

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
jolaRyszardkonIdrisKonrad Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
minea
Gość
minea

No i co? Ktoś bedzie mial odwagę wyjaśnić cokolwiek? Niestety przy tak zdemoralizowanym i tchórzliwym narodzie nie ma co liczyc na to

stefan
Gość
stefan

ŚMIAŁO bierz i wyjaśniaj jak Ci życie nie miłe. U mnie na wsi mówią na taką sytuację; z motyką na Słońce.

Ryszard
Gość
Ryszard

Nie musisz brać motyki ,wystarczy na karcie do glosowania NIE POPIERAĆ TEJ ZGNILIZNY.

Konrad
Gość
Konrad

Trwa morderczy proceder Prawa i Sprawiedliwości to s a takie same metody Jak SA i SS w latach 30 tych,
tak jak zamordowali Andrzeja Leppera , był sola w oku, nawet był lewicą i opozycja w czasach rządów SLD.

Idris
Gość
Idris

Przypomina mi się Pani Barbara Blida………I znów Ziobro…

kon
Gość
kon

mafia przy korycie to i metody bandyckie

Ryszard
Gość
Ryszard

PRAWDA tylko kartka wyborcza to zmieni.Nie popierać PISU

jola
Gość
jola

Nie trzeba się denerwować, najważniejsze w październiku nie wybierać pisu. A później po kolei tych kryminalistów rozliczyć i zrobić porządek z tymi na dziko stawianymi pomnikami, miernej jakości i bez porozumienia z opinią publiczną.