Wykorzystywanie choroby żony do walki politycznej jest obrzydliwe. Ale Stanisław Piotrowicz, były prokurator stanu wojennego komunistycznej Polski a dzisiaj poseł PiS, został przyłapany na kłamstwie. Instytut Hematologii w Warszawie wydał specjalne oświadczenie, które obnaża jego kłamstwo.

Piotrowicz mówił, że musiał lecieć samolotem z Kuchcińskim, bo trzeba było przewieźć 500 dawek głęboko zamrożonego leku dla chorej żony. Instytut oświadczył, że taka sytuacja nie miała miejsca.

Bezczelność posłów PiS w okłamywaniu społeczeństwa przekracza wszystkie granice. Wikłanie do polityki chorej żony pokazuje miarę upadku moralnego ludzi typu Piotrowicz. Ten człowiek nigdy nie powinien dostać się do polityki. Cynizm i hipokryzja oraz okłamywanie Polaków muszą zostać ukarane odesłaniem w polityczny niebyt.

No i pozostaje jeszcze jedno pytanie: w jakich innych sprawach Piotrowicz i jemu podobni okłamali Polaków.

źródło: Fakt

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
marianUrszulaCzesławJanekmarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Urszula
Gość
Urszula

A nie wystarczyło – tow. Piotrowicz- już w dniu odbioru tych łez wsiąść w pociąg bądź taksówkę i dotrzeć do domu i domowej lodówki z owymi łzami ? Ba, przecież pan zapewne też korzysta z jakiegoś służbowego lokum i nie jeździ codziennie z roboty do domu? W ostateczności można było nabyć mini-lodówkę turystyczną za śmieszną jak na pana- cenę i przejechać się do domu własnym samochodem, który pan zapewne posiada!? Chyba, że na taki luksus jak samochód- pana nie stać ??? Więc czekał pan niemal dobę na lotniczą stop- okazję? A co by było, gdyby Pan Marszałek w tym dniu… Czytaj więcej »

marian
Gość
marian

Gdyby nie był taką kanalia,to kanalia na pewno nie przyjęła by go do pis.

Czesław
Gość
Czesław

Jeśli jest rząd z nierządu , nadajmy ramy prawne sprawie , nazwijmy zgodnie z prawdą , MAFIĄ , gdyż zamiast prawa , jest bezprawie .

Janek
Gość
Janek

A co to zmieni. Nic. Dalej będą na nich głosować mohery i roszczeniowcy z 500+.

marek
Gość
marek

zapomniał,że należał i kim był

KAZIMIERZ
Gość
KAZIMIERZ

Cudowna zmiana!!!!!!!!!!!!!!