Seryjny samobójca istnieje?

Podwładni Zbigniewa Ziobry od początku twierdzili, że Dawid „Cygan” Kostecki, który ujawnił udział służb w aferze podkarpackiej popełnił samobójstwo. Nie chciano prowadzić kolejnych sekcji zwłok, a ciało boksera miało spocząć w grobie w sobotę.

Wersja o samobójstwie, forsowana przez podwładnych polityków PiS właśnie legła w gruzach. „Gazeta Wyborcza” opublikowała ukrywane wyniki oględzin zwłok Kosteckiego. Okazuje się, że na głowie Kosteckiego odkryto dwa nakłucia, które mogły powstać w trakcie wstrzykiwania mu środka odurzającego.

Kostecki miał wiedzę na temat polityków-pedofili korzystających z usług nieletnich prostytutek w agencjach na Podkarpaciu. Według zeznań byłego już funkcjonariusza CBA jednym z nich miał być Marek Kuchciński, do niedawna marszałek Sejmu.

Źródło: Gazeta Wyborcza

12
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Jerry RobertsprzedwojennyMądra PolskaRadekjarka kot Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KUBA
Gość
KUBA

Oj tam, po prostu przwoził znajomych na dziw ki. Chciał byc dobrym kumolem, a od razu to na niego spadają całe oskarżenia. A przecież on był tylko marszałkiem….
A może to j. Kaczynski finansował mu te podróże na dzi wki za nasze publiczne pie iądze, tak samo jak za nasze publiczne pieniadze sam sobie latał za miliony policyjnyn helikopterem na miesięcznie śmierci brata. A przypomnę, że zwykłym posłom, czyli także Kaczyńskiemu, który tylko zwykłym posłem jest, nie przysługuje finansowanie lotów helikopterami, nawet w celach służbowch. Czekam na upublicznienie faktur jakie Kaczyński zapłacił za ten kilku godzinny lot helikopterem.

Krystyna
Gość
Krystyna

To jest prawdopodony scenariusz, odurzony i zamordowany.

Jerry Roberts
Gość
Jerry Roberts

Lepper bardzo obawiał się PIS-u i Kaczyńskich.

Iza
Gość
Iza

W obecnej sytuacji Wyborcza chyba nie ośmieliłaby się publikować fake newsa, zbyt niebezpieczne dla nich. Więc jeśli to prawda…

Kaja
Gość
Kaja

Od razu wiedziałam ,że to nie śmierć samobójcza…. Echhh

Krystyna
Gość
Krystyna

To brzmi prawdopodobnie.

Radek
Gość
Radek

Nie pozwolą by prawda ujżała światło.

Iwona
Gość
Iwona

I kto za to teraz odpowie>?

jarka kot
Gość
jarka kot

przyszlismy ci zrobic samobójstwo..

Adam
Gość
Adam

nie on pierwszy nie ostatni popełni samobójstwo w piątek

przedwojenny
Gość
przedwojenny

Pochówek nie może kończyć dochodzenia, mamy przykład z ekshumacji smoleńskich, gdzie szukano śladów prochu, nikt nie odpowiedział jak dotąd, za profanowanie zwłok. Najmniej Antoni, który zrobił na tym olbrzymią kasę i nadal robi, za aprobatą Jarosława.

Mądra Polska
Gość
Mądra Polska

Jesli ktoś nie wie co łączy Jarosława Kaczyńskiego z prezesm Orlenu, to zapraszam do bardzo interesującej lektury. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że politycy Platformy Obywatelskiej na pewno znają fakty przedstawione w tekście, a w ogóle nie reagują Wyglada na to, że obie partie chcą stworzyć w Polsce system dwupartyjny i wtedy będą się nami bawić. Proszę koniecznie przeczytać tekst o manipulacjach naszych polityków… https://madrapolska.blogspot.com/2019/09/daniel-wszystko-moge-obajtek-z-cyklu.html