Szok na pogrzebie.

Ceremonia pogrzebowa Dawida „Cygana” Kosteckiego została przerwana. Ma zostać przeprowadzona kolejna sekcja zwłok pięściarza. Mimo, iż podwładni Zbigniewa Ziobry przekonywali, do śmierci doszło bez udziału osób trzecich, a że bokser popełnił samobójstwo, wieszając się w łóżku pod kocem, to prawda może okazać się znacznie bardziej mroczna.

„Cygan” Kostecki do bokser, który ujawnił udział CBŚ w aferze podkarpackiej. Dwaj Ukraińcy – bracia R. prowadzili agencje towarzyskie, w których politycy i inne VIP-y korzystały z usług prostytutek – w tym nieletnich.

Według byłego już funkcjonariusza CBA Wojciecha J. wśród korzystających z usług nieletnich miał być Marek Kuchciński z PiS.

Źródło: Sport.pl

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
EwaAndrzejRom-anStanisławmarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
marek
Gość
marek

jak to jest?Innych się umoralnia a samemu to się chodzi po burdelach ?

Stanisław
Gość
Stanisław

Tu akurat Kuchciński nie musi być na pierwszym planie, wyprzedzają go dygnitarze kościelni i pisowskie vipy. Gdyby chodziło tylko o ekscesy luftmarszałka z ukraińskim dzieckiem, Cygan by żył.

Andrzej
Gość
Andrzej

I co teraz prokuratura pana ministra Ziobro i prokuratora generalnego bedzie na zlecenie pana „O” prowadzila sledztwo we wlasnej sprawie. Takie jaja tylko w PIS

Zenon
Gość
Zenon

Czyżby wrócił seryjny samobójca?

Rom-an
Gość
Rom-an

Nigdzie nie wychodził.

Ewa
Gość
Ewa

Dziwne , ale sprawa stanela w miejscu……