TVP w akcji.

Wyciekły wyniki oględzin zwłok Dawida „Cygana” Kosteckiego. Okazuje się, że na głowie Kosteckiego odkryto dwa nakłucia, które miały powstać w trakcie wstrzykiwania mu środka odurzającego.

Podwładni Zbigniewa Ziobry od początku twierdzili, że „Cygan” Kostecki popełnił samobójstwo. Nie chciano prowadzić kolejnych sekcji zwłok, a ciało boksera miało spocząć w grobie w sobotę.

Po wyjściu na jaw wyników oględzin zwłok rządowa telewizja TVP puściła w obieg informację, jakoby ślady po nakłuciach były winą owadów, które ugryzły boksera. Dodatkowo TVP, powołując się na słowa rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie, zdementowała informacje o tym, że ślady mogły wskazywać na to, iż w celi doszło do zabójstwa boksera.

– TVP napisała, że ślady na karku Dawida Kosteckiego, które prokurator dokonujący oględzin zwłok zakwalifikował (według GW) jako ślady po igle, pochodzą od owada. To bardzo ciekawe skąd TVP posiada taką wiedzę? Bo śladu takiej teorii nie ma w materiale postępowania – skomentował te działania mec. Roman Giertych, który reprezentuje rodzinę boksera.

„Cygan” Kostecki ujawnił rolę CBŚ w aferze podkarpackiej. Posiadał wiedzę o agencjach towarzyskich braci R., w których politycy korzystali z usług nieletnich prostytutek. Według byłego agenta CBA Wojciecha J. był wśród nich Marek Kuchciński z PiS.

Źródło: NaTemat / Twitter Roman Giertych

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JacekStanisław Waśko Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Stanisław Waśko
Gość
Stanisław Waśko

W tej Mafii nie działa Prawo Państwowe. W tej sprawie należy robić tyle sekcji, aż sie sprawa wyjaśni! Trzeba przy tym korzystać biegłych, a nie decydować zza biurka Ministra!
Młody silny człowiek umiera w celi więziennej. Tu powinno wszystko stanąć na głowie, żeby to wyjaśnić . Już nie nożownicy mordują, ale owady swoim nakłuciem ? Takiej wersji śmierci nie wymyślił by nawet kursant Policji, a co dopiero prawnik – prokurator !
Wzywam Ministra Sprawiedliwości o poważne zajęcie sią tą sprawą

Jacek
Gość
Jacek

W czasach „kultu jednostki” żaden minister nie ma prawa samodzielnie myśleć i decydować. Trzeba apelować do „Naczelnika”, czy pozwoli na śledztwo w sprawie przestępstw swoich poddanych.