Zginął bo wiedział o politykach-pedofilach?

Od rana rządowa telewizja pompuje narrację, że Dawid „Cygan” Kostecki, bokser, który ujawnił kulisy afery podkarpackiej został pogryziony przez owady. To pokłosie wycieku wyników oględzin zwłok boksera. Okazało się, że dokonujący oględzin odkryli dwa nakłucia na głowie boksera, które mogły powstać w trakcie wstrzykiwania mu środka odurzającego.

Podwładni Zbigniewa Ziobry od początku twierdzili w mediach, że „Cygan” Kostecki popełnił samobójstwo (wieszając się na prześcieradle, leżąc pod kocem). Nie chciano prowadzić kolejnych sekcji zwłok, a ciało boksera miało spocząć w grobie w sobotę (ostatecznie ceremonię przerwano).

Do sprawy śmierci boksera odniósł się Paweł Moczydłowski, były szef Służby Więziennej i kryminolog w rozmowie z portalem Wirtualna Polska.

– Metoda samobójstwa, jaką ujawniono w przypadku śmierci Dawida Kosteckiego, wymaga użycia wielkiej siły i nieprawdopodobnej desperacji. Pętla zaciśnięta w pozycji leżącej zazwyczaj wskazuje na pomoc innych skazanych albo morderstwo – komentuje Moczydłowski.

– Jak wygląda powieszenie na leżąco? Najpierw Kostecki musiałby dokładnie wymierzyć długość pętli i to z uwzględnieniem rozciągania się prześcieradła. Następnie zaprzeć się rękami i ciągnąć tułowiem w dół, aby pętla mocno się zacisnęła. Musiałby umrzeć, nie wydając przy tym hałasów, odgłosów rzężenia itp., które mogłyby zaalarmować innych osadzonych w celi – wyjaśnia portal.

– To kolejny znak zapytania, ponieważ Kostecki trafił do aresztu w Białołęce krótko przed śmiercią. Nie było czasu na takie przygotowania – dodaje były szef Służby Więziennej.

W samobójstwo Kosteckiego nie wierzy jego rodzina. Nie zdradzał oznak depresji, regularnie widywał się ze swoimi dziećmi, liczył na skrócenie kary, chciał otworzyć szkołę bokserską.

To właśnie Kostecki ujawnił udział CBŚ w aferze podkarpackiej. W agencjach braci R. z usług nieletnich prostytutek mieli korzystać politycy. Według byłego funkcjonariusza CBA Wojciecha J. był wśród nich Marek Kuchciński z PiS.

Źródło: Wirtualna Polska

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
EwaAgnieszkaGłęboko poruszonymariannaŻołnierz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Żołnierz
Gość
Żołnierz

Jestem przekonany, że owady przeszły do celi Kosteckiego z Nowogrodzkiej.

marianna
Gość
marianna

Od poczatku sposób odebrania sobie życia przez tego pana wydawał się bardzo mało prawdopodobny…Biedaczysko,za dużo wiedział…

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Kiedy dymisja Ziobry???

Głęboko poruszony
Gość
Głęboko poruszony

To wszystko przez korniki z Puszczy Białowieskiej….one tak się rozpleniły,że już zaatakowały mózgi notabli PIS-u.Ludzie! Trzeba coś zrobić,bo niedługo w tych głowach pojawi się kompletna pustka!

Ewa
Gość
Ewa

U niektórych już rozpanoszyła się na dobre!