– Kosiniak-Kamysz jest dla nas gwarantem tego, że jak w partii będą pojawiać się patologie, to on będzie je usuwał – powiedział Stanisław Tyszka w jednym z wywiadów telewizyjnych.

„Poznaliśmy się z ludowcami i zobaczyliśmy, jak razem konstruktywnie pracujemy w Sejmie. Z tego powstaje coś nowego […] Tworzymy ugrupowanie racjonalnego centrum, bo mamy dosyć odrzucającej Polaków wojny polsko-polskiej.” – mówił Tyszka.

„PSL, najstarsza polska partia zaakceptowała podejście Kukiz’15 do relacji władza-obywatel. To naprawdę rewolucja. Nam podoba się pomysł PSL-u o wyższej emeryturze bez podatku, z kolei ludowcy podpisali się pod kwestią dobrowolnego ZUS-u dla przedsiębiorców.” – podsumował Tyszka.

źródło: Polsat

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Radwanowiecmarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Radwanowiec
Gość
Radwanowiec

Nie jestem zwolennikiem,ani PSL,ani KUKIZ-15.Ale jak w programie będzie DECENTRALIZACJA WŁADZY,NA RZECZ SAMORZĄDÓW OBYWATELSKICH,ZNIESIENIE PODATKÓW OD EMERYTUR TO MAJA MÓJ GŁOS.
Byłem zwolennikiem „WIOSNY”,nawet wspierałem co miesiąc finansowo.Okazało się,że Biedroń,zagrał nieczysto w wyborach do PE i u mnie jest „spalony”.

marek
Gość
marek

jak zaczyna się kombinować to zawsze wychodzi kicha.