Skok na podatników.

Wysoka, wynosząca niemal 1500 złotych, składka ZUS to dopiero początek. Jak alarmuje Konfederacja rząd PiS zamierza wprowadzić pełne oskładkowanie umów zlecenie, oskładkowanie umów o dzieło oraz podwyżkę pensji minimalnej do poziomu 2450 złotych brutto. A to oznacza wzrost kosztów dla przedsiębiorców o 10 procent.

– Szykują się ogromne podwyżki. Rząd ma w nosie Polaków, a drenowanie kieszeni obywateli złodziejskimi daninami trwa w najlepsze – stwierdził Janusz Korwin-Mikke z Konfederacji.

Źródło: Facebook Janusz Korwin-Mikke

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bolesław Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bolesław
Gość
Bolesław

Od samego początku Rozdawnictwa w Polsce za sprawą tych parszywców przy korycie , wiadomym było, by spełnić marzenia Ciemnego Ludu i osiągnąć zakładany efekt to na początek trzeba uderzyć w Naród. Aby można było realizować podłe do perfekcji przygotowane oszustwo.Należało przez 8 lat realizować perfidny plan Kaczyńskiego, który miał na celu przejęcie władzy a polegał on przede wszystkim na Skłóceniu OBYWATELI. Przy bardzo wielkim i niebezinteresownym zaangażowaniu jak również wsparciu KOŚCIOŁA Katolickiego. Perfekcyjny plan Kaczyńskiego głównego stratega a przede wszystkim entuzjasty doktryny Marksa i Engelsa (praca magisterska w tym temacie )polegał na oczernianiu , nie uczestniczenie w życiu publicznym, szukanie… Czytaj więcej »