Obrzydliwe wykorzystywanie dzieci w kampanii PiS! Tak ksiądz prowadzi agitację wyborczą w Telewizji Trwam

0

Ta władza nie cofnie się przed niczym, aby tylko utrzymać się na stołkach. W programie telewizji Trwam ksiądz opowiadał dzieciom o programach społecznych rządu. To obrzydliwe wykorzystywanie dzieci w kampanii wyborczej i do tego socjalistyczne kłamstwa – bo ksiądz ani słowem nie zająknął się nawet, że rząd tak naprawdę najpierw wszystkim zabiera pieniądze, by potem je komuś dać.

Warto pamiętać: państwo nikomu nic nie daje! „Rząd nie ma żadnych swoich pieniędzy. Ma tylko te, które odbierze ludziom w postaci podatków” – mówiła Margareth Thatcher. Trzeba te słowa zawsze i wszędzie powtarzać.

Nie obyło się też bez wpadki. Pod koniec swojej opowieści ksiądz w niezamierzony sposób ostro skrytykował PiS. Powiedział, że przyrost dzieci świadczy o wielkości państwa. Problem w tym, że w Polsce przyrost naturalny jest bardzo niski, dużo niższy niż potrzebny by nasz kraj przetrwał w dłuższej perspektywie jako państwo narodowe. Skutki niskiej dzietności są widoczne już dzisiaj…

Tego typu programy odstraszają coraz więcej ludzi od kościoła. Polacy nie lubią bowiem mieszania spraw wiary i polityki a mieszanie jeszcze do tego dzieci jest po prostu skandalem. Szczególnie w tak manipulancki sposób, jakiego dopuścił się ksiądz.

źródło: Youtube