Strona główna Opinie Zwariowali! Najważniejszym przedmiotem w szkole ma być religia?

Zwariowali! Najważniejszym przedmiotem w szkole ma być religia?

Alarmujące słowa ojca prezydenta Andrzeja Dudy. „Najważniejszymi przymiotami w szkole powinna być religia, język polski i wychowanie fizyczne”. Mówi to człowiek, który kandyduje z ramienia PiS do polskiego parlamentu.

„Żadnej matematyki, ekonomii, fizyki i bilogii, żeby nie było zalążków ani podstaw pod odkrycia i drugą Dolinę Krzemową. Tylko śpiewanie hymnów i bieganie zapewni bogactwo narodom.” – skomentował słowa Dudy jeden z internautów.

„Seryjna produkcja głupków. Ale religijnych.” – krótko podsumowała to kolejna osoba.

Tego typu stawianie spraw edukacji to dramat setek tysięcy polskich dzieci, uczących się tutaj w szkołach. Najważniejsze w edukacji jest zupełnie coś innego, coś czego ani Duda ani Piontkowski ani żaden urzędnik z PiS najwyraźniej nie pojmuje. W szkołach program musi być dostosowany do realiów, w których znajduje się nasz kraj. Dzisiejsza rzeczywistość dzieci to ciężkie tornistry, zbędna wiedza i nudna nauka – wszystko to z pomysłów Kaczyńskiego i jemu podobnych.

13 października możemy zmienić polską szkołę na lepszą. Głosując przeciwko PiS. Wszystkie partie opozycji prodemokratycznej mają w swoich programach edukację. PSL – lekki cyfrowe tornistry, PO – lepszy program nauczania, Lewica – zmniejszenie zbędnej wiedzy.

źródło: Twitter

 

8 KOMENTARZE

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
MaciekGrzegorzAgaPieroGość Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
minea
Gość
minea

Tak to jest,gdy się urojenia stawia wyżej od rzeczywistości.Z tego kraju nic nie będzie,jeżeli nadal będziemy na to pozwalac różnym religijnym oszołomom.A tatuś pana Dudy to chyba ma jakieś naukowe tytuły ,czy to mu się nie kłóci z mitologią braną na serio? Zdumiewające,co się z niektórymi ludżmi zwłaszcza na starość wyprawia.I to narzucanie reszcie obywateli swoich wizji bez pytania ich o zdanie.Co za niebywała arogancja i nieuzasadnione niczym przekonanie o swej genialności!

Jan
Gość
Jan

moje dzieci, które miały wszystkie sakramenty święte i już są dorosłe, powiedziały, że ich dzieci nie będą uczestniczyć w żadnym obrządku i mają w d….. ten zakłamany świat z pedofilami w cieniu i rydzykiem na czele. Tak oto rysuje się przyszłość kościoła w tym katolickim kraju.

ireneusz50
Gość
ireneusz50

w końcu Andrzej duda skądś sie wziął, na pewno ma ojca jakiego ma, dureń spłodził durnia.

Gość
Gość
Gość

Zatrzymaliśmy się w rozwoju dzięki taki ” autorytetom ” świat idzie do przodu a Polska tkwi w zabobonach

Piero
Gość
Piero

ojciec idiota spłodził syna idiotę …

Aga
Gość
Aga

Kościół to zaklamany swiat z pedofilami w tle i rydzykiem. Religia powinna wrócić do kościołów a to obnazylo by jakim naprawdę jesteśmy katolickim społeczeństwem. Jestem przekonana ze na lekcji religii jako zajecue didatkowe sala katechetyczna swiecila by pustkami.

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Przebił głupotą własnego syna a to nie jest latwe

Maciek
Gość
Maciek

Tak bardzo obawia się wyborów,że zaczyna bredzić.A może zacząć rozdawać alkochol zamiast lekcji religi? Ponoć pijanym narodem łatwiej rządzić!

Zobacz też

Panika w PiS? Platforma Obywatelska ma nowego przewodniczącego, będzie ostro

Platforma Obywatelska ma ma nowego przewodniczącego w osobie Borysa Budki. Wyniki wyborów wskazują na bardzo silny mandat i ogromne poparcie działaczy. To oznacza, że...

Pan „Kilometrówka” został kilka lat temu skazany prawomocnym wyrokiem sądu

Adam Andruszkiewicz ma na koncie wyrok - ujawniał Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. "Były szef skrajnie prawicowej Młodzieży Wszechpolskiej, który zasłynął tym, że pobrał...

Przyszli do Glińskiego sprzedać mu mamidło. WIDEO

Pamiętacie jak minister Gliński odkupił od fundacji Czartoryskich "Damę z łasiczką"? Lotna Brygada Opozycji pojawiła się w ministerstwie z "mamidłem". Urzędnicy ministerstwa byli szkodowani,...

Oto prawdziwy obraz PiS. Kaczyński wrzeszczy „Won stąd” w Sejmie. WIDEO

Kogo oni wybrali do tego Sejmu. Oto prezes PiS, Jarosław Kaczyński. Jego wrzaski w Sejmie zarejestrowała kamera. Takiej Polski chcemy? Pełnej wyzwisk i prymitywnego chamstwa? źródło:...

I to się nazywa kariera! Syn wójta z PiS jest radnym, ale dostał też pracę w urzędzie

Syn wójta gminy Tuszów Narodowy dostał stanowisko młodszego referenta ds. gospodarki wodnej, melioracji i ochrony środowiska w urzędzie gminy Mielec. Kacper Głaz jest 24-letnim radnym...