Cenzura się zbliża? ” Taki portal, według mnie, powinien być w jakiś sposób koncesjonowany” – mówiła Małgorzata Wasserman w wywiadzie dla Interia.pl. Ale to nie koniec, mówi również o pracach nad zakazem używania internetu – na początek przez dzieci. Już samo poruszanie takiej tematyki sprawia wrażenie, że PiS szybkimi krokami idzie do modelu państwa totalitarnego, w którym władza kontroluje wszystko i wszystkich.

Dzisiaj internet w Polsce jest ostatnim miejsce, w którym można w nieskrępowany sposób ujawniać kłamstwa układu władzy. Nie ma urzędu cenzury. Tymczasem to się Kaczyńskiemu najwyraźniej nie podoba.

„Uważam, że wolność słowa idzie u nas za daleko”

„Uważam, że wolność słowa idzie u nas za daleko” – mówi w wywiadzie Małgorzata Wasserman. To poważne ostrzeżenie dla wszystkich! 13 października trzeba iść na wybory i powiedzieć stop pomysłom cenzury internetu przez PiS !!!

Posłanka zdaje się mówić w wywiadzie o konieczności wprowadzenia swojego rodzaju „prawa jazdy” na internet i odcięcia go osobom poniżej któregoś roku życia.

„Czy nie powinno być tak, że telefon z dostępem do internetu można posiadać od któregoś roku życia?”

A to już naprawdę przestaje być śmieszne. O tym, czy młodzież używa internetu mają decydować ich rodzice. PiS chce ingerować w życie rodzinne i to jest niedopuszczalne.

„Nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć , że my kłamiemy.” – mówił Jarosław Kaczyński. Internet dzisiaj jest oazą wolności i można pokazywać, jak oni kłamią.

źródło: Interia.pl

41
Dodaj komentarz

avatar
34 Comment threads
7 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
39 Comment authors
GoscKatarzynaFfffffTomaszAda Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Leszek Ziętkiewicz
Gość
Leszek Ziętkiewicz

Ja na temat inteligencji Pani Wasserman się nie wypowiadam. Jej wypowiedzi świadczą same o niej i nie ma sensu robić z tego powodu wielkich publikacji komentatorskich. Natomiast chciałbym odnieść się do lansowanych przez nią pomysłów. Powiem tak wolność wypowiedzi jest Prawem nadrzędnym, tym nie mniej niektórzy przekraczają znacznie jakiekolwiek granice swobody komentarza! Od tego się nie ucieknie…tak po prostu jest! Co ciekawe jednak znaczna większość tych osób jest zwolennikami PiS lub ma fascynacje styczne z tym ugrupowaniem. Zazwyczaj są to osoby, które raz obrażają, dwa poniżają, trzy komentują nie posiadając podstawowej wiedzy o temacie. Jednym zdaniem posiadają bardzo wąski horyzont… Czytaj więcej »

Piotr
Gość
Piotr

Ta pani była chyba na wymianie studenckiej w Korei północnej

Kamila
Gość
Kamila

A to wydra wredna . Przepraszam wydry to nie o nich . To ja nocami drukowałam Feniksa a potem biegalam z tymi gazetami a to małpa może dopiero srała w pieluchy a teraz będzie mnie straszyć. To nich mnie zamkną . Córka warta ojca . Nic dobrego.

Piotr
Gość
Piotr

Medycyna o wielu lat zna lekarstwa na tego typu przypadlosci. Widocznie z refundacja jest problem.

Bożena
Gość
Bożena

Tej to się chyba już zupełnie we łbie popie***liło 😯

Grzegorz
Gość
Grzegorz

durna durna i jeszcze raz durna

Andrzej
Gość
Andrzej

To jak teraz dziecko w 7 klasie podstawówki będzie musiało odrobić pracę domową np. z WOS lub historii, to nie będzie mogło samo skorzystać z wyszukiwarki, bo Pani Wannaman zabroni?

Suzzi36
Gość
Suzzi36

Z gazety tak jak my 20 lat temu

Mario
Gość
Mario

A Ty na osiołku popierdalaj jak Pan Jezus

Zaq
Gość
Zaq

Tak, tak. Znowu zaczną wydawać Trybunę Ludu 😉

Kkk
Gość
Kkk

Najpierw to trzeba mieć dzieci ,by móc o nich mówić i im zabraniać czegokolwiek.pozdr.

Gosc
Gość
Gosc

Pani Wasserman musi sie wrócic na studia, bo chyba zapomniała, ze to juz nie jest SREDNIOWIECZE. Ona nie bedzie nam mówiła, co jest dobre a co złe. Kaczyński oszukał ludzi i sfałszował wybory, dlatego doszli do władzy.Zresztą ona jest durna i naiwna , w tym co mówi i robi.

ja
Gość
ja

Jak tak mysli ,to niech jedzue do kraju gdzie jej nazwisko zleje sie z innymi podobnymi i tam niech sobie cenzure wprowadza.qrde Co sie dzieje ,to nie Bialorus nawet,ale cos gorszego zaczyna sie dziac

wolność zwycięży
Gość
wolność zwycięży

nigdy na to nie pozwolimy! kto podnosi rękę na Internet, naszą Wolność, nawet z takich dziadowskich powodów jak „internet od 15 lat” nie będzie miał ani złamanego głosu w tym rządzie.

Edward
Gość
Edward

Chiny już tak mają….😂

Piotr
Gość
Piotr

Ten wyraz twarzy mòwi sam za siebie, albo raczej nic nie mówi.
Od takich ludzi zachowuje wielki dystans.

Arti
Gość
Arti

Państwo Giliad a ta Pani nadawała by się na ,, Ciotke,, 😉

Joanna
Gość
Joanna

Giliad..tez mam takie skojarzenia, gdy patrzę na to co dzieje się w naszym kraju

Maciek
Gość
Maciek

Pytanie podstawowe. Dla kogo pani Wasserman pracuje? Dla mosadu czy pisuarów? Pierwsze co należy zrobić to odciąć PiS od koryta i władzy bo inaczej zaczniemy model państwa Korei Północnej/

Rafał
Gość
Rafał

To już szczyt wszystkiego co ten PiS odpier…… Może jeszcze godzinę policyjną wprlowadzicie… Czemu społeczeństwo jest aż tak ślepe i żyje w jakiejś hibernacji przez to jak na żywca okradaja i zadłużaja państwo w biały dzień.

WTF?
Gość
WTF?

16 listopada 2015 została zastępcą przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka[1], a 22 lipca 2016 przewodniczącą komisji śledczej ds. Amber Gold[9].

Zofia
Gość
Zofia

Super,a tych którzy korzystają z internetu,na stos z nimi!.

Przemek
Gość
Przemek

Pani Wasserman faktycznie powinna miec zakaz internetu bo jak to mowia poki nie bylo internetu tylko rodzina wiedziala zes debil:/

Alicja
Gość
Alicja

Tej pani już podziękujemy za ,,niewolnictwo”.PiS padnie i jej pomysł też.

Wiesław
Gość
Wiesław

Czy to polskie nazwisko WaSSermann? Przypadek???

Arnold
Gość
Arnold

Proponuję opuścić ten tonący statek zwany Polską. Dziękuję

Justyna
Gość
Justyna

No i po moim głosie 😄

WOLF
Gość
WOLF

a czy ta niemota intelektualna w dziedzinie wiadomości o internecie wie ,że w internecie są podręczniki dla dzieci ,edu portale ,słowniki, książki itd..itd…zatem ona jest za odcięciem od wiedzy ? zydom zawsze zależało na odcinaniu Polaków od wiedzy !

adam
Gość
adam

IZOLOWAĆ, niewypał genetyczny 🤮🤮🤮

jebaniec
Gość
jebaniec

juz niedlugo wiezienia albo gulag …

Toasz
Gość
Toasz

To chyba jakiś idiotyzm! Powiedziała moja 11-letnia córeczka!

Ada
Gość
Ada

Ta baba nigdy nie grzeszyła inteligencją

Ela
Gość
Ela

Kiedyś kobiece histerie leczono prądem, jak jej słucham zastanawiam się czy nie powinni do tego wrócić

Tadeusz
Gość
Tadeusz

Kto będzie cenzorem,? W obecnym stanie prawnym cenzorem jest sąd (cywilny – powództwo cywilne lub karny – prywatny akt oskarżenia) przed którym poszkodowany może szukać ochrony. W przypadku naruszenia interesu publicznego prokuratura też, choć niezbyt chętnie (vide Marsz Wolności w Warszawie z 2017r. i inne zachowania łysem młodzieży) dysponuje możliwościami. Kto tego cenzora lub urząd będzie wyłaniał (wybierał)?

Ffffff
Gość
Ffffff

Precz z komuną

Katarzyna
Gość
Katarzyna

w ogóle za taki pomysł powinna być ukarana to oficjalna zapowiedz powrotu PRL. Rok 1984 zbliża się wielkimi krokami.

Marcin
Gość
Marcin

Chyba ją coś porwiło!!

Little Raph
Gość
Little Raph

ONA by tak chciał 🙂 https://youtu.be/2Buzl2DF3qQ

Rafał
Gość
Rafał

Mam nadzieję, że wrócimy do czasów, aby nie zaliczać, ale się nauczyć 😂. Wieżę, że Pani Wasserman dopnie swego.

Tomasz
Gość
Tomasz

Proponuję zacząć od nauczenia się ortografii 🙂