Strona główna Opinie Gender jest wszędzie! To mówi nie ksiądz, czy zakonnica, ale Małopolska Kurator...

Gender jest wszędzie! To mówi nie ksiądz, czy zakonnica, ale Małopolska Kurator Oświaty. WIDEO.

„Gender jest wszędzie” – rozpoczęła swoje spotkanie w warszawskim klubie Ronina Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty, po czym urzędniczka państwowa dodała: „I to nie chodzi o to, że ja mam obsesję. Chodzi o to, żeby nasze dzieci zdemoralizować, ich zainteresowanie skierować w kierunku zaspokajania swoich popędów, a wtedy nie będzie problemu z kierowaniem takim narodem, który nie będzie miał żadnych pomysłów wyższych, który nie będzie zainteresowany rozwojem państwa, a tylko zaspokajaniem swoich seksualnych potrzeb”.

 

Na baczności muszą się także trzymać nauczyciele, bowiem Małopolski Kurator Oświaty wie kim są i co knują: „Edukacja seksualizująca i poboczne wątki ideologii gender wkraczają do szkół już nie z zewnątrz, tylko za pomocą nauczycieli. Studia genderowe są bezpłatne dla nauczycieli i ogromna rzesza nauczycieli została na nich przeszkolona. Oni kończąc studia genderowskie przychodzą do szkół ze scenariuszem swoich działań”.

W ostatnim czasie Barbara Nowak wsławiła się wypowiedziami, w których zrównywała homoseksualizm z pedofilią i mówiła, że marzy jej się Polska wolna od zachodniego lewactwa i rodzimych zaprzańców.

źródło: Facebook

12 KOMENTARZE

12
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
MariaPsyBandziorAdalbertWojtek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Gość
Obserwator

Niezły odlot, ciekawe czego się baba naćpała?

Gość
Gość
Gość

Władzy. Naćpała się władzy.

minea
Gość
minea

Ależ kobieto,masz obsesję i to właśnie o to chodzi.Poza tym,co tam robisz na jakimś stanowisku zamiast w domu mężowi gacie prać?Sama ten dżender uprawiasz aż furczy.Dziwię się,że ktoś tego bełkotu słucha.

Zbyszek
Gość
Zbyszek

Na litość boską czy ona wie co mówi?

Jolanta
Gość
Jolanta

Może już najwyższy czas udać się na urlop nauczycielski dla podratowania zdrowia w tym zdrowia psychicznego.Proszę się nad tym poważnie zastanowić. Piszę to z życzliwości bo pamiętam Panią z tzw. tamtych lat.

Adalbert
Gość
Adalbert

Tamte lata mogą być niezwykle ciekawe dla dzisiejszego suwerena z
podkarpacia.

Adalbert
Gość
Adalbert

Poczekajcie cierpliwie, przy takich występach jak nic w niedługim czasie zostanie ministerką edukacji jako zasłużona w wojnie z gender i LGBT.

Irena Maria
Gość
Irena Maria

Ta baba chyba na haszyszu jedzie bo osoba normalna by takich idioctw nie mówiła u jeszcze kurator w głowie się nie mieści.

Psy
Gość
Psy

Czy krakowskie srodowiska Psychologow i Psychiatrow nie noglyby w koncu zabrac glosu w sprawie wypowiedzi tej pani?! Mize ktos podjalby sie uwiadomienia tej pani, zeby sie juz wiecej nie kompromitowala. Zreszta nie o jej jompromitacje chodzi ale o demoralizujace dzialania tej pani wzgledem mlodziezy.. Wstyd!

Wojtek
Gość
Wojtek

Niech pani dziękuje, że głupota nie ma skrzydeł.

Maria
Gość
Maria

Proszę pani nie wiem jakim cudem otrzymała pani to stanowisko ale wiem, że nie powinna pani ani sekundy tam dłużej zostać. Dymisja.

Bandzior
Gość
Bandzior

Mocna kobieta,pracuje dla pisu nie dla oświaty

Zobacz też

O tym woleli by nie pamiętać! Agent Tomek chwalony przez Kaczyńskiego i Macierewicza!

Jeden z internautów przypomniał, że agent Tomek, który oskarża dzisiaj Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika, cieszył się dużym poparciem PiS. Na swojej stronie internetowej...

Panika w PiS? Platforma Obywatelska ma nowego przewodniczącego, będzie ostro

Platforma Obywatelska ma ma nowego przewodniczącego w osobie Borysa Budki. Wyniki wyborów wskazują na bardzo silny mandat i ogromne poparcie działaczy. To oznacza, że...

Pan „Kilometrówka” został kilka lat temu skazany prawomocnym wyrokiem sądu

Adam Andruszkiewicz ma na koncie wyrok - ujawniał Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. "Były szef skrajnie prawicowej Młodzieży Wszechpolskiej, który zasłynął tym, że pobrał...

Przyszli do Glińskiego sprzedać mu mamidło. WIDEO

Pamiętacie jak minister Gliński odkupił od fundacji Czartoryskich "Damę z łasiczką"? Lotna Brygada Opozycji pojawiła się w ministerstwie z "mamidłem". Urzędnicy ministerstwa byli szkodowani,...

Oto prawdziwy obraz PiS. Kaczyński wrzeszczy „Won stąd” w Sejmie. WIDEO

Kogo oni wybrali do tego Sejmu. Oto prezes PiS, Jarosław Kaczyński. Jego wrzaski w Sejmie zarejestrowała kamera. Takiej Polski chcemy? Pełnej wyzwisk i prymitywnego chamstwa? źródło:...