Strona główna Opinie Gender jest wszędzie! To mówi nie ksiądz, czy zakonnica, ale Małopolska Kurator...

Gender jest wszędzie! To mówi nie ksiądz, czy zakonnica, ale Małopolska Kurator Oświaty. WIDEO.

„Gender jest wszędzie” – rozpoczęła swoje spotkanie w warszawskim klubie Ronina Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty, po czym urzędniczka państwowa dodała: „I to nie chodzi o to, że ja mam obsesję. Chodzi o to, żeby nasze dzieci zdemoralizować, ich zainteresowanie skierować w kierunku zaspokajania swoich popędów, a wtedy nie będzie problemu z kierowaniem takim narodem, który nie będzie miał żadnych pomysłów wyższych, który nie będzie zainteresowany rozwojem państwa, a tylko zaspokajaniem swoich seksualnych potrzeb”.

 

Na baczności muszą się także trzymać nauczyciele, bowiem Małopolski Kurator Oświaty wie kim są i co knują: „Edukacja seksualizująca i poboczne wątki ideologii gender wkraczają do szkół już nie z zewnątrz, tylko za pomocą nauczycieli. Studia genderowe są bezpłatne dla nauczycieli i ogromna rzesza nauczycieli została na nich przeszkolona. Oni kończąc studia genderowskie przychodzą do szkół ze scenariuszem swoich działań”.

W ostatnim czasie Barbara Nowak wsławiła się wypowiedziami, w których zrównywała homoseksualizm z pedofilią i mówiła, że marzy jej się Polska wolna od zachodniego lewactwa i rodzimych zaprzańców.

źródło: Facebook

12 KOMENTARZE

12
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
MariaPsyBandziorAdalbertWojtek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Gość
Obserwator

Niezły odlot, ciekawe czego się baba naćpała?

Gość
Gość
Gość

Władzy. Naćpała się władzy.

minea
Gość
minea

Ależ kobieto,masz obsesję i to właśnie o to chodzi.Poza tym,co tam robisz na jakimś stanowisku zamiast w domu mężowi gacie prać?Sama ten dżender uprawiasz aż furczy.Dziwię się,że ktoś tego bełkotu słucha.

Zbyszek
Gość
Zbyszek

Na litość boską czy ona wie co mówi?

Jolanta
Gość
Jolanta

Może już najwyższy czas udać się na urlop nauczycielski dla podratowania zdrowia w tym zdrowia psychicznego.Proszę się nad tym poważnie zastanowić. Piszę to z życzliwości bo pamiętam Panią z tzw. tamtych lat.

Adalbert
Gość
Adalbert

Tamte lata mogą być niezwykle ciekawe dla dzisiejszego suwerena z
podkarpacia.

Irena Maria
Gość
Irena Maria

Ta baba chyba na haszyszu jedzie bo osoba normalna by takich idioctw nie mówiła u jeszcze kurator w głowie się nie mieści.

Adalbert
Gość
Adalbert

Poczekajcie cierpliwie, przy takich występach jak nic w niedługim czasie zostanie ministerką edukacji jako zasłużona w wojnie z gender i LGBT.

Psy
Gość
Psy

Czy krakowskie srodowiska Psychologow i Psychiatrow nie noglyby w koncu zabrac glosu w sprawie wypowiedzi tej pani?! Mize ktos podjalby sie uwiadomienia tej pani, zeby sie juz wiecej nie kompromitowala. Zreszta nie o jej jompromitacje chodzi ale o demoralizujace dzialania tej pani wzgledem mlodziezy.. Wstyd!

Wojtek
Gość
Wojtek

Niech pani dziękuje, że głupota nie ma skrzydeł.

Maria
Gość
Maria

Proszę pani nie wiem jakim cudem otrzymała pani to stanowisko ale wiem, że nie powinna pani ani sekundy tam dłużej zostać. Dymisja.

Bandzior
Gość
Bandzior

Mocna kobieta,pracuje dla pisu nie dla oświaty

Zobacz też

Radość w polskich domach, żałoba na Nowogrodzkiej. Dzisiaj Olga Tokarczuk odbierze nagrodę Nobla.

Są wydarzenia, z których powinien cieszyć się cały naród. Do takich należy przyznanie nagrody Nobla z literatury Polce, Oldze Tokarczuk. Jednak nie wszyscy będą...

Skala nieprawidłowości w projekcie w więziennictwie poraża. Ostry atak NIK na resort Ziobry

Banaś kontratakuje. "NIK podpisała zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa o wyrządzeniu znacznej szkody majątkowej. Za kilkanaście palików zapłacono kilkaset tysięcy złotych zamiast kilkudziesięciu tysięcy. Kwoty...

Ostro o słowach posła PiS na temat CPK: „Gdybyś był choć trochę oczytany, wiedziałbyś, że powtarzasz toczka w toczkę nowomowę PZPR-u”

Gdybyś był choć trochę oczytany, wiedziałbyś, że powtarzasz toczka w toczkę nowomowę PZPR-u o "dalszym dynamicznym rozwoju". Gdy już spieprzysz wszystko do reszty, twój...

Polacy surowo oceniają 5 lat prezydentury Dudy. „I ani dnia więcej”

Jeden z internautów przygotował ocenę 5 lat Andrzeja Dudy na stanowisku prezydenta. Trzeba przyznać, że ocena ta wypada fatalnie. "Przygotowałem moją ocenę prezydentury Andrzeja Dudy....

Kaczyński zostanie odsunięty od władzy? Władze PiS obawiają się spisku w partii

To spisek, mający na celu odsunięcie Jarosława Kaczyńskiego od władzy. Takie opinie pojawiają się ostatnio na Nowogrodzkiej, gdy analizowana jest sprawa Mariana Banasia. Błyskotliwa...