Szkoła w domu działała dobrze? To gigantyczna kompromitacja Andrzeja Dudy!

0

Edukacja domowa odbywała się w ostatnim czasie we wszystkich domach w Polsce. To działało dobrze – powiedział Andrzej Duda ku zdumieniu milionów rodziców. Szkoła w domu nie działała wcale a kilkadziesiąt tysięcy dzieci zniknęło z systemu. Wśród głównych grzechów nauki w czasie epidemii można wymienić m.in. kompletny brak organizacji, chaos, nieprzeszkolenie nauczycieli a przede wszystkim obciążanie dzieci zadaniami bez wsparcia nauczycieli.

Brak systemu oceniania i motywacji, brak systemów informatycznych wspierających naukę, ignorowanie możliwości percepcji dzieci w czasie lekcji on-line, kompletny chaos w zakresie systemów nauczania, nieprzygotowanie nauczycieli, obciążanie rodziców pilnowaniem dzieci i pomocą w rozwiązywaniu skomplikowanych zadań to tylko niektóre z problemów, wynikających z kompletnego zignorowania przez Morawieckiego i Piontkowskiego a wcześniej Szydło i Zalewską problemów edukacji w Polsce.

Ten rok szkolny była stracony, przyszły wygląda nie lepiej. Tymczasem Duda mówi o tym, że to działało dobrze. To kpina. Żaden odpowiedzialny rodzic, któremu zależy na szczęściu i przyszłości swojego dziecka, nie ma prawa zagłosować na takiego prezydenta!

źródło: Twitter