Kampania strachu nie działa. Sztabowcy Dudy załamani

0

Straszą Niemcami, straszą LGBT, straszą Bóg jeden wie czym jeszcze a nic nie działa. Sztabowcy Andrzeja Dudą muszą być przerażeni na myśl o tym, że każda strategia, jaką próbują wdrożyć jest kompletnie nieskuteczna. Bo wszystko w tej kampanii jest sztuczne. Duda udaje, że jest aktywnym prezydentem, jego zwożeni z całej Polski zwolennicy udają entuzjam a przekaźniki medialne, wspierające kampanię udają, że robią to szczerze i z przekonaniem.

Tak naprawdę ta kampania wyborcza jest robiona tylko i wyłącznie po to, by utrzymać władzę. Nikomu z PiS nie zależy chyba na Polsce i rozwiązaniu najważniejszy problemów, liczy się tylko jakaś wydumana wizja Kaczyńskiego i problemy, które bohatersko rozwiązuje, ale których nie mają normalni Polacy.

Dzisiaj najważniejszymi problemami dla Polaków są fatalna edukacja i los dzieci, brak pracy, brak perspektyw rozwoju, wysokie podatki, skomplikowane przepisy, wszechwładza urzędników i milion innych spraw. Ale to, co proponuje Duda to jakiś absurd – opowiada bajki o rzekomych inwestycjach, o wartościach, których jego środowisko samo nie przestrzega i tego typu sprawy. Trzeciorzędne.