Kaczyński wprowadził nowy program dla kobiet: Pałka Plus

0

Zamaskowani ludzie wyglądający jak bandyci, wyposażeni w teleskopowe pałki to nowy program Jarosława Kaczyńskiego dla narodu. Nazywa się Pałka Plus. Nazwijmy jednak rzeczy wprost: walenie bezbronnych kobiet i mężczyzn ciężkimi metalowymi pałami  gdzie popadnie to zbrodnia na narodzie i za tą zbrodnie, za wydane rozkazy, Kaczyński, Kamiński, Morawiecki i cała ta zgraja odpowiedzą karnie. Więzieniem.

W języku ludzi cywilizowanych nie ma słów odpowiednio obelżywych, by określić to, do czego doprowadzili politycy. Wojna z własnym narodem doprowadziła Kaczyńskiego pod mur. W Polsce nie ma kary śmierci, ale kara za bestialskie znęcanie się nad dziewczętami i chłopcami na rozkaz PiS jest nieunikniona. Kaczyńskiemu nie pomogą ochroniarze, nie pomogą barierki. Po tym co się stało na ulicach Warszawy nie pomoże mu też ucieczka. Prezes PiS popełnił najgorszą zbrodnię na narodzie jaką mógł popełnić, dlatego trafi do więzienia – takie jest dzisiaj oczekiwanie społeczne.

W Polsce na naszych oczach realizowany jest scenariusz pisany cyrylicą, rozpisany na wiele lat. Bicie ludzi za to, że pokojowo protestują, to model rosyjski. Putin, podobnie jak Kaczyński, też wysyła na protestujacych ludzi z pałami.

Morawiecki wygłosił deklarację wyjścia Polski z Unii Europejskiej razem z Węgrami. Wystarczy popatrzeć na mapę Europy, by zrozumieć co to oznacza. Z Polski i Węgier chce się zrobić nowy obszar rosyjskiego wpływu. Przypomina się Jałta. Co Putin obiecał Trumpowi za takie rozwiązanie? Co obiecano Kaczyńskiemu za wyjście Polski z Unii Europejskiej? Bezkarność?

Czas powiedzieć sobie jasno: Polska jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wdrożenie przez Kaczyńskiego programu Pałka Plus najlepiej tego dowodzi.

Protesty na żywo - Strajk Kobiet w Warszawie 28.11

Federacja Stowarzyszeń Służb Mundurowych