O nas

Wieści24.pl to centralno-konserwatywny blog polityczno-gospodarczy, w którym rejestrujemy i komentujemy najważniejsza wydarzenia, wpływające na los naszego kraju. Monitorujemy działania rządu, partii rządzących, partii opozycyjnych oraz organizacji politycznych a także ich otoczenia. Obserwujemy i piętnujemy głupotę, niekompetencje, kumoterstwo, nepotyzm oraz inne negatywne zjawiska, związane z władzą. 

Chcemy, by naszym krajem rządzili ludzie, którzy mają do tego kompetencje, umiejętności i wolę rozwoju. Polska może być nowoczesnym, suwerennym krajem, którego los zależy od mądrych i odpowiedzialnych obywateli oraz skutecznej, demokratycznie wybranej władzy.

O NAS 

Jesteśmy grupą osób, które postanowiły prowadzić w internecie bloga, poruszającego najbardziej palące problemy naszego kraju. Mieszkamy w dużych i małych miastach, miasteczkach, na wsi i w dużych aglomeracjach, dzięki czemu dostrzegamy całe spektrum problemów społecznych i gospodarczych, które tai umykają ludziom zapatrzonym wyłącznie w Warszawę. Chcemy przekazywać w formie bloga głos mieszkańców, zatroskanych zarówno losem swoich własnych małych społeczności jak i kraju. Martwią nas złe zmiany, które wprowadza kolejna władza, chcąca totalitaryzmu.

Andrzej Podlewski, blog Wieści24.pl 

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ? 

Nasi autorzy reprezentują bardzo różne poglądy, środowiska i zawody. Mile widziany jest każdy, kto krytycznym okiem potrafi dostrzec zjawiska i sprawy istotne dla nas wszystkich. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to napisz na adres bloga, załączając propozycję materiałów. Każdy może spróbować! Adres i telefon znajdziesz poniżej.

 

e-mail bloga: [email protected]